Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jonathan Davis-t (KoRn énekese...

Jonathan Davis-t (KoRn énekese) tényleg megerőszakolta, moleszálta a nevelő anyja? Vagy csak ez szóbeszéd?

Figyelt kérdés
lényeg: Daddy számban arról ír hogy megerőszakolta az anyja, stb.stb. Kill you is erről szól, sztárlexikonban meg azt olvastam hogy Tabasco-s teával itatta a nevelő anyja amíg beteg volt...de konkrétan nem találtam meg hogy molesztálásról szó lenne... :\ ..ja, és nem tudom, valahol hol tudnám megnézni a nevelő anyját, mármint képet kéne hogy találjak...pls ...előreis köszi a válaszokat.. :)

2011. dec. 15. 07:07
 1/9 anonim válasza:
71%

Erre pontos választ nem tudok adni, de amit tudok azt leírom.

(starity.hu-n pont én szerkesztem Jonathan Davis adatlapját kb. 1 hónapja, de erről azért nem írtam mert nem akartam hülyeséget írni.)

Lényeg: Daddy számban arról ír hogy az apja erőszakolta meg, de erről annyit tudok hogy csak az apját állította be a molesztálónak. Wikipédia ezt írja erről: "A számban az apját állítja be a molesztálónak, de később egy interjúban azt mondta, hogy egy nő volt. A szülei nem hittek neki, ezért nem foglalkoztak vele." A Kill You tényleg a mostohaanyjáról szól, de a molesztálásáról nincs szó benne.


De egyébként pont infókat gyűjtök Jonathan-ről (starity-s adatlaphoz kezdtem, de akkor már írni fogok ide is) úgyhogy ha van valami infóm akkor még írok ide.

2011. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nem az apja volt...tudom..mert a sztárlexikonban is leírja hogy a mostoha anyja elég elbaszott személyiség volt...meg tabasco-s teával itatta jonathan-t amikor beteg volt..stb...az apja nem volt molesztáló...azért köszi ;) ^^
2011. dec. 16. 15:07
 3/9 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy ugyebár a szülei elváltak. Az anyja meg összejött valami szadista csávóval,és az molesztálta JD-t. Az anyja meg nem hitte el a fiának,hogy ez így van.
2011. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%
Én csak azt tudom hogy nem nagyon csípte a spinét és hogy a KILL YOU című szám végén tényleg sír tehát jó emléke nincs. (Jonathan az én plátói szerelmem)
2011. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, nem az anyja jött össze egy másik pasival, pont fordítva, az apjának lett új felesége, és az itatta tabasco-s teával, meg elméletileg molesztálta is... .....

utolsó válaszoló, igaz én srác vagyok de úgymond nekem is ó a plátói legjobb barátom..... :)

2012. jan. 15. 14:14
 6/9 anonim válasza:
Milyen az a tabasco-s tea? :O
2012. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a tabasco az egyik legerősebb chili paprika.... :(
2012. febr. 5. 15:22
 8/9 anonim válasza:

Istenem...nem ismered a wikipediat?

A Daddy számban, ami az 1994-es Korn albumon volt található, azt énekli, hogy az édesapja szexuálisan molesztálta, azonban Jonathan több interjúban is azt mondta, hogy nem az apja volt, aki molesztálta, hanem a család barátja, egy nő, de egyelőre nem lehet tudni, ki ez a személy. Jonathan azt is elmondta, hogy amikor a családjának el akarta mesélni a történteket, azok nem vették komolyan, azt hitték bohóckodik.


A tabasco meg nagyon nem az egyik legerosebb chili paprika. Hanem egy ecetes szar, amit tacoba meg burritoba szoktak tenni. Es a csípős cuccok jok a fajo toroknak.

Utálta a nőt a kill you neki szol, de nem o eroszakolta meg..

2017. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mandy1408 ***** válasza:

A Sztárlexikonnal nem érdemes nagyon foglalkozni. Most Chester halála végett odatévedtem, és azt hittem, megfejelem a monitort, amikor azt olvastam, hogy KOS a horoszkópja... közben meg a tetoválásainál írják, hogy ott a halak... Aztán meg írják, hogy a felesége találta meg a holttestét... valahol meg azt, hogy a rendőrök...


Sehol semmi cikk nem foglalkozik ezzel a témával, pedig Corey Taylor meg Chester is nyíltan vállalták ezeket.

2017. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!