Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja az összes fiú...

Miért utálja az összes fiú Éder Krisztián SP-t?

Figyelt kérdés
akiket ismerek mind utálják , és nem brják hallgatni , hánynak tőle , nagyon utálják
2011. dec. 15. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint azért, mert lélegzik.
2011. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, de zenéjét nem hallgatom, nem szeretem, sokat nem is ismerek, szóval rajtam nem is gazdagszik. Van hasznosabb dolgom is, minthogy SP-vel foglalkozzak.
2011. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én se foglalkozom vele, de nem szimpatikus.

Az a nagy kár, hogy normális zenéket szoktam hallgatni, ahhoz szoktam hozzá. Így ha meghallom SP-t, szinte fizikai fájdalmat érzek.

2011. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyet értek Jimmy Jackson-nal :D van fontosabb dolgom is

amíg nem állít meg az utcán a hülyeségével, nem mondanám ki hogy hányok tőle, sem azt hogy utálom. zenéjét meghallgatni én sem bírnám, meg minek, amikor van annyi jó zene..:D kifejezetten nemértem azokat, akik gyűlölködő verset írnak sp-ről :D:D azmár tényleg szánalmas

2011. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utálni én sem utálom, igazából leszarom.


De amúgy azért, mert szörnyű hangja van, meg mert túl nagy körülötte a felhajtás, plusz a személyisége is hihetetlen irritáló.

Néha láttam interjúkban, és ha néznem kéne tényleg nagyon megutálnám, de szerencsére nem kötelező.

2011. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sz.r a zenéje az relatív, tinicsajoknak tetszik, bár én is abba a csoportba vagyok szerintem h nem érdekel,

nem utálom de nem is szeretem hát nyálas hallgathatatlan a zenéje. 2 számát hallottam már

a másik dolog meg sztem sok tagba van irigység mert "nagy" lányok közül is van jó pár aki szereti

2011. dec. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!