Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik számból van ez a szöveg?

Melyik számból van ez a szöveg?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=ysBOCEyebng&feature=channel_v.. 3perc 25másodpercnél hallható egy női hang amint azt mondja: "Dancing in the shadow".. Nagyon kiváncsi lennék melyik zenéből van ez mert én már hallottam és nagyon nem ugrik be. Probálkoztam kideríteni zenefelismerővel, megkérdeztem sok ismerősömet is, szöveget is megpróbáltam le googlezni de semmit nem találtam. Abba reménykedem, hogy valaki ismeri, vagy legalább meg tudja találni közületek! >< HELPP! :DD Előre is köszönöm :))
2011. dec. 15. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ez?? :P Bár nem tudtam belehallgatni, mert nem vagyok otthon. De majd még keresem :)

2011. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a-aa ez nem az .. Mondom egy női hangocska énekli viszonylag lassan, kicsit szomorkás hangulata van :D
2011. dec. 16. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A zénfülem szerint ez férfi hang, de engem is érdekelne.
2011. dec. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja elképzelhető, hogy férfi.. De mostmár nagyon zavar, hogy nem tudom honnét van :D
2011. dec. 20. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!