Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon ideges vagyok, családom...

Nagyon ideges vagyok, családom nyugtatgat, de az alábbi kérdéseken parázok. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy nyertem 2 jegyet egy pozsonyi koncertre,a téli stadionban lesz.Álló helyre szólnak.Egy jó barátnőmmel megyek.Hogy zajlik a beléptetés ilyen helyeken?kabátot muszáj leadni a ruhatárban?mikor kell odamenni a helyszínre,ha az első sorban szeretnénk állni?mit nem lehet bevinni?táskát vihetek be magammal a koncertre?milyen ruhát vegyek fel? vastag kötött puloóver sok lenne?Már előre félek,hogy fog elsülni.
2011. dec. 16. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi, csak egy koncert, arról szól hogy élvezd ne izgulj :D

sorban állsz, odaadod a jegyet,átmész a biztonsági kapun. Hát attól függ mikor kezdődik ha mondjuk délután 6-kor, akkor lesznek olyan fanatikusok is akik már reggel 8-kor ott lesznek, szerintem ha du 3-4kor odamentek jó lesz.

ha nem akarod fogni add le. Szerintem add le :D táskát vihetsz be de üveget nem, műanyagot sme, ott vehetsz inni. sok lenne, attól függ, zárt helyen sok, fülledt levegő lesz :D ha szabadon van akkor nem sok :D

És ne félj már, :D jó lesz! :)

2011. dec. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy öt?:D
2011. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző a kérdésre kéne válaszolni,bunkózás helyett,haladunk a cset.hus szinvonal felé.


Ne aggódj,én kabátot táskát ilyen helyen(nagy tömegrendezvény)sosem adok le,egy fekete hátitáskát szoktam vinni amit előlröl veszek fel,hogy jól lássam,öltözz rétegesen,amit ha meleg lesz le tudsz venni.

Olyan helyre álljatok ahol van egérút,ne középre,sajnos én már voltam olyan koncerten is ahol bedurvultak a dolgok és punkok repültek.


29N

2011. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is mondták.:)

Egyébként szabad tudni milyen koncert lesz?:D

2011. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!