Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szólhat jol így egy rockzenekar?

Szólhat jol így egy rockzenekar?

Figyelt kérdés

én mint lány vagyok az énekes és nincs nekem földöntúlian dallamos hangom de nem rossz szerintünk. Kicsit recés mint Halász Ferinek csak persze nőiesebb egy lehellettel, és elég mély hangom van. És kb. olyan zenét játszunk mint Halász Feriék. szerintetek nagyon rossz lenne így, vagy akár jo is lehet? bocsi de felvételt nem tudok mutatni.

Csak értelmes válaszokat kérnék, köszi!


2011. dec. 17. 15:57
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és nem szándékozok se hörögni, se nyálazni, se üvölteni mint a fába szorult féreg. Inkább csak úgy üvölteni ahogy egy rockkoncerten szokás :D
2011. dec. 17. 15:59
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha vki tudna akkor mondana egy hasonlo zenekart?
2011. dec. 17. 16:13
 3/4 anonim válasza:
az a baj, hogy felvétel nélkül lehetetlen véleményt nyilvánítani. ha választ szeretnél, akkor szerintem tegyél közzé legalább egy hangfelvételt :)
2011. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez szerintem hasonló lehet

http://www.youtube.com/watch?v=p8ZAQl_4JjU

2011. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!