Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudok letölteni audió...

Honnan tudok letölteni audió formátumba zenét?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol keressem már. Olyan oldalt keresek ahol audió formátumba tudok zenéket letölteni újakat és régit is. Az a baj hogy Torrent oldalakon MP3-ban vannak a zenék aminek a minősége nem felel meg (nekem). De mikor audió zenét írok ki veszteségmentesen akkor gyönyörűen szól HIFI-n. Gyári CD-t meg nem tudok venni olyan sokat, mert borsos áruk van. Előre köszönöm a válaszotok!
2011. dec. 18. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz találni audióban! A minőségre én is kényes vagyok, de mp3-ban is találok nagyon jó minőséget, 320kbps-ban.
2011. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy audio formátum? Az MP3 is egy audio formátum. Ha veszteségmentes formátumot keresel akkor WAV vagy FLAC, utóbbit inkább esélyes hogy találsz, de a 320 kbps MP3-ak is tökéletesen szólnak, nagyon érzékeny fülednek kell legyen ahhoz hogy észrevedd a veszteséget abban. Esetleg próbálkozz új fülessel vagy hangfallal, equalizerekkel, elég sok cucc van ami nem is képes leadni azt a frekvenciatartományt ami esetleg van egy számban.
2011. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 22. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!