Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan oldjam meg úgy, hogy...

Hogyan oldjam meg úgy, hogy iskolában előadható legyen? (Green Day)

Figyelt kérdés

Az iskolába kell vinnem szerdára minimum három ismert Green Day dalt gitáron hozzá szöveggel. 21 guns, teljesen oké, semmi csúnya. Know your enemy szintén teljesen oké, de a Boulevard of Broken dreams-ben a negyedik versszakban ugye ott van egy kritikus "What's fucked up", amit el kellene valahogy tüntetnem. Elharapás nem megoldás. Drasztikusan csak ne énekeljük bele? Ötletek várok!

Köszönöm szépen!

14L


2011. dec. 18. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem annyira durva, de használhatsz szinonímákat; pl "what's screwed up" vagy "what's messed up"
2011. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
valami más szót kéne oda énekelni.jobb ötletem nincsen : /
2011. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ilyesmikre gondoltam, köszi:) Egész nap pótolható szavakat keresgéltem de nem jutottam dűlőre:S Köszönöm az ötleteket!
2011. dec. 18. 22:16
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan ennyi fantázia nincs benned, hogy a "fuck" helyett valami más szót kitalálj...?

Szánalom...

2011. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
De miért nem lehet kiénekelni a fuck-ot? Ezek az előadók is a szókimondóságukról,keménységükről híresek, nem hiszem hogy ezen kellene filózni!
2011. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Most ebben mi a szánalmas? Nem mindenki perfekt angolos,főleg nem 14 évesen,hogy oda-vissza tudja az összes rövid szót,amit beilleszthet a f*ck helyére méghozzá úgy hogy értelmes is legyen.

Szóval nem értem miért jössz ide kötekedni,mikor senki nem kérdezte a véleményed.

2011. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, 4 éve tanulok angolul, nem hiszem, hogy te is minden szót tudsz:P

Én már egyszer elénekeltem szépen kereken, mentem is haza szaktanárival:D

2011. dec. 19. 05:40
 8/16 anonim válasza:
100%
Jófej tanárod lehet, ha egy jól elénekelt dalért szaktanárival jutalmaz :D
2011. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 slash vs ashba ***** válasza:
semmi gond nelkul......ezerrt nem tanartol kelll gitarozni tanulni..magamtol egyedul minden akkordot megtanultam 10 nap alatt, ugy h reggel 8 tol es 11-ig gitaroztam, s az ujjam megszokta...de ha muszaly akkor ott van whatsername(ami egy nagyon szep szam, es ha tod a powerchor-okat, akkor zuzzad neki!
2012. jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Már mindegy, eljátszottuk "what's messed" up-al. Amúgy tanárnál gitározok, de apukám haverja, tehát iskolai zenetanár díjazza ennyire a jó zenét:D

A Whatsername amúgy az egyik kedvenc számom tőlük, de az nem olyan ismert. Tehát a Know your enemy, a 21 guns meg a Boulevard of broken dreams volt ami lehetséges, az American Idiottal csak még több probléma lett volna.

Köszi szépen mindenkinek a választ!:)

2012. jan. 2. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!