Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az Alesana-ról?

Mi a véleményetek az Alesana-ról?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem kb. az egyik kedvenc zenekarom.:)
2011. dec. 19. 19:38
 1/2 Caryn válasza:
100%
Alesana egy fantasztikus együttes !!! Most voltam koncerten a múlt héten Prágában. Találkoztam is velük.. nagyon aranyosak és közvetlenek. A végtelenségig kedvesek. Hihetetlen, leírhatatlan és életre szóló élmény volt az az este. A szövegeik fantasztikusak a zenészek nagyon jók akár a színpadon vannak akár nem. Nem csak a zenéjük tetszik és a stílusuk, hanem az, ahogyan a világot látják és az, amiket üzennek nekünk. Csak sajnálni tudom azt, aki nem ismeri őket !! = D PMA <3
2012. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó zenéjük van és nem tudom mennyire érzem jól de ők külömbbek sok kategóriabelitől, mintha gerincesebbek lennének. Szeretem bennük (meg úgy a Post-Hardcoreban) azt a lobbanó hirtelen zúzóssá válást ugyanakkor néha nem az.

Csak ha túl nyálas azt nem szeretem annyira

2012. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!