Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kedvenc rockzenészed és...

Ki a kedvenc rockzenészed és miért?

Figyelt kérdés

Sok oldalról lehet megközelíteni a dolgot: példakép,fantasztikus a zene amit játszik/játszanak (ha bandáról van szó),szívdöglesztő stb... xD


Én bajban vagyok ezzel a kérdéssel mert nem tudnék csak egyet kiemelni,persze nektek sem kell pont csak egyet,de azért mégis érdekel,hogy miért az a kedvenced aki...

Köszi előre is! :-)


2011. dec. 20. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Hm..Van egy pár.:)

Bob Macura,Tomi Joutsen.A hangjukat imádom.

2011. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van egy pár, az egyik: Lukács Laci. Jó a hangja, jó a gondolkodása, a tcs a kedvenc bandám. :D
2011. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Slash

Mert o a peldakepem, mint zeneileg, mind gondolkodas modilag.


am, ha egyet kene kimelned, ki lenne az?:D

2011. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha egyet? :-)


Akkor az James Hetfield lenne a Metallicából,de úgy kompletten a Metallica. Az első nagy zenekar,ami nagyon nagy hatással volt és van is rám. Sok nehéz pillanaton segített már át a zenéjük.


De pl élek-halok Nikki Sixx-ért... xD Miután elolvastam a könyvet amit írt... hát... nem semmi egy iromány. Lehet,hogy furán hangzik,hogy egy könyv olvasása közben lehet sírni,de ez egy olyan könyv. :-(

2011. dec. 20. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a Metallica az heavy metál... és írtam,hogy nem lehet úgy konkrétan egyet kiemelni. xD
2011. dec. 20. 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Lukács, és a Tankcsapda az egyik, imádom a régebbi számaikat. Az újak is jók, de a régiek az igaziak.

Aztán ott van a Metallica nekem is.

A már említett Slash, imádom a gitározását, sajnos túl profi ahhoz, hogy jelenlegi szintemen én is úgy gitározzak :D

És még a Foo Fighterst emelném ki, imádom az üvöltözést :) Kedvenc két számom tőlük a Pretender és a Best of You.

2011. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En mondjuk nem vagyok oda a Metallica-ert, de elismerem oket es James szovegeit imadom :D

Nikki Sixx viszont birom nagyon, meg ugy az egesz Crue-t...Mar elkene azt a konyvet olvasni!

2011. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen Nikki Sixx... :-) Félisten az az ember. Mint pasi is nagyon ott van,de mint ember is... Nagyon nagyon ajánlom a Heroinnaplók c. könyvet,tényleg megéri elolvasni,és van egy album is hozzá,The Heroin Daires címmel. Jóféle zene. :-)

Már azt hittem kihaltak a normális zenéket hallgatók... Engem rendszeresen néznek bolondnak,hogy olyan zenéket hallgatok amik akkor születtek,amikor én még tervben sem voltam. xD

Jajj igen a Guns N'Roses-t is nagyon szeretem.

2011. dec. 21. 23:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Hűha sok...

de a kedvencem mindörökké Marilyn Manson

Mert-szívdöglesztő :D, jó a gondolkodásmódja,a könyve, a festményei, az írásai, a zenéje(jük),hangja, a mondanivalója.

egyébként nagyon szeretem Nikki Sixx-et zgyanúgy a gondolkodásmódja, kinézete, és persze a fotói húúúú de jóóók :D

DJ Ashba-mert jófej, közvetlen a rajongókkal és csodaszép kék szemei vannak, és k jól gitározik :)

A Deathstars tagjai dettó ugyanúgy a közvetlenség, őrültségük, zenéjük.

Synyster Gates a korábban leírtak miatt

ne meg Szekeres Andris, Riki Church, Barbaró Attila

a Dr. Melancholia tagja, mert hülyék XD

meg sok van még :)

2011. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

marlyn szívdöglesztő?

csak döglesztő... én fölfordulok, ha róla van szó -.-



utálom őt, mert nem szeretem a rockot.

2013. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!