Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan érdemes összehozni az...

Hogyan érdemes összehozni az optikai kimenetet és az rca-t (vagy jack-et)?

Figyelt kérdés

Hello!


adott 1 tv amin a hang csak optikai kábelen tud távozni (persze a beépített hangszórón kívül), viszont a hangrendszereim közül egyik sem tud ilyen bemenetet. Hogyan lehetne minél egyszerűbben összehozni a dolgot? (fontos, hogy 5.1 hangzásom legyen) olvastam dekóderekről amit lehetne használni, tehát optikai be-utána 3pár rca, vagy jack, az már mindegy. Másik megoldás, hogy veszek egy szobai erősítőt vagy olyan lejátszót ami tud optikai bemenetet és rca kimenetet. Utolsónak pedig az marad, hogy veszek másik 5.1es hangrendszert ami tud optikai bemenetet, bár nem nagyon találtam még ilyet, pedig ez lenne a legegyszerűbb. Talán 70e ft-os kategóriában lehet találni, de én max 20e ft-ot áldoznék a dologra. Vélemény?


2011. dec. 21. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen 5.1-es rendszered van pontosan és milyen tévéd?
2011. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megoldódott, úgy néz ki, hogy sikerült vennem egy dekódert jó árban, csak valamiért nem bírtam kitörölni a kérdést :S
2011. dec. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!