Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, a lenti számot...

Gitárosok, a lenti számot menny idő alatt tanulnátok meg? (blink182 - dysentery gary)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=D-r5Zx9pXHc


már mondhatni tudom végig az egész számot ,de sosem bírok annyira koncentrálni végig hogy ennyire pontosan eljátszam


ilyenkor mit lehet tenni? már az intro részét is pár 10.000-szer eljátszottam már, nem is számolom és van hogy tök jól megy van hogy meg 2 óra gyakorlás után is ugyanolyan mint előtte


már kiver a idegesség

18f


2011. dec. 22. 23:01
 1/8 anonim válasza:
Mindent meglehet tanulni, idők kérdése, én is megtudnám tanulni 30 perc alatt de már nem vagyok nagy Blink-182 fan
2011. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát, hallás után megkéne hallgatnom jópárszor, de félóra alatt nekem is meglenne :D ha lenne kotta hozzá (biztos van) akkor első-második próbálkozásra menne

de amúgy ne keseredj el, a blink182 számok közül ez még viszonylag a gyorsabb fajta, ha nem megy, keress könnyebbet, és fokozatosan haladj az egyre nehezebbek felé:)

2011. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez elég érdekes kérdés hogy mennyi idő alatt lehet megtanulni, kinek mi.. ismerek én olyan embert aki 10 éve gitározik de ha az élete múlna rajta akkor se tudna eljáccani egy tankcsapdát se pontosan... nagy része tényleg agymunka és koncentráció :)
2011. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

na igen. én is kb ilyen vagyok, de nem hiszem el hogy ehhez nekem nincsen tehetségen, hanem igenis úgy állok hozzá hogy én nekem ez menni, fog csak mivel már rég óta gyakorlom kissé unalmassá válig


hiba nélkül még 1x sem tudtam eljátszani, ha csak 1-2 ször akad be az ujjam már királynak érzem magam


ugye a legnagyobb bajom az hogy mikor már 10-15 percig ugyanazt a részt gyakorlom jó lassan, rám jön az unalom és elkedzem gyorsítani és akkor beakad az ujjam ,aztán megin lassan, aztán gyorsan és így megy egy darabig mig bele nem őrülök:\


mikor gitártanárhoz jártam, ő is mindig ott megállított egy szám tanulásában mikor 60-70%-os hibahatárral eltudtam játszani, sosem ment túl jól egy szám sem, ahogy a lassú úgy a gyors számokat is hibásan tanultam meg, de sztem ez már eléggé beleivódott a tudalattimba hogy nekem ez így megy csak.ki szeretném ölni vhogy.

2011. dec. 23. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
az meg másik hogy én is úgy szoktam számot tanulni hogy elsőnek megtanulom a sablonját aztán hagyom ülni egy napot mert akkor sokkal jobban szokott menni másnap.. :)
2011. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tanuld meg az up all night-ot, abból az elején lévő riff kicsit nehézkes de azon kívül nem nagy durr :)
2012. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

megy már rég:D

csak a lefelepengetéssel bajlódom, a bal kezem már viszonylag ügyes


meg most hogy lejebb van a húrmagasság, isteni a gitározás :D

2012. febr. 16. 18:15
 8/8 A kérdező kommentje:

asszem leugrok a 10.ről már megint kezdi, tegnap előtt tök jó tempóba ment már kezdtem örülni a fejemnek, de már megin szarakodik és irdatlan lassan gyakorlom megin:\

nem tudom hogy van e egyáltalán értelme

2012. febr. 18. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!