Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A dj-k h csinaljak a zenet?...

A dj-k h csinaljak a zenet? Meg mi ez az allando tekergetesfetis?

Figyelt kérdés

Tehat, h hozza letre mondjuk az alap tuc-tuc meg ra a dallamot?

Meg amit total nem ertek, h mit tekergetnek allandoan a pulton?

Tokeletes pelda erre Tiesto koncert videoja.

Szimplan lejatsza a Stringset, tehat semmi extrat nem rak bele es a 4 perc alatt mast nem latni belole csak, h tekerget meg allitgat megallas nelkul mindent.

Diszkokban figyeltem a djket es fele ennyit nem ugralnak es ossze vissze keverik a zenet nagyon zsieul.

Van egy ismeros dj, van h hajnalban mar hulla reszegen cigivel meg sorrel a a kezeben megcsinalja ezt, ugy h meg kozbe idejevan meg okadni is.


2011. dec. 24. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
zenét váltanak a tekergetéssel..
2011. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A keverőpultba az alapból beépített vagy felvett hangokat lejátszák, ismétlésre teszik, a tekerőkkel pedig a hangosságát, mélységet, stb.. állítanak. Én ki nem állhatom ugyan a DJ zenét, pont ezért, hogy túl sok az effekt. egyedül Dub FX-et szeretem, azért, mert ő csak a saját hangjával generálja az effekteket. Kiáll egy keverővel az utcára, és a semmiből összerak egy zenét.
2011. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak szép számok is Dj-kel nem csak a discoba van Dj.....Egyébként amit tekerget az egy bakelit lemez és "szkreccsel" rajta!Ezt nézd meg,ha nem tetszik nem vagy ember: http://www.youtube.com/watch?v=hBmhN83w7no
2011. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!