Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy zene, reggae (a...

Van egy zene, reggae (a műfaja/stílus) nincs klipje csak egy kép amin 4 vagy 3 sötét bőrű férfi van, mind narancssárga pólóban (youtube -on). Mi a zene címe? Fontos!

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 12:29
 1/3 k.lau13 ***** válasza:
úgy birom, mikor valaki keres egy zenét, aztán arról mondd infót, hogy milyen a videó a youtube-on... ettől elhajítom az agyamat... már bocs. Esetleg a szövege, milyen hangszerek vannak benne, férfi vagy nő éneklli, vagy bármilyen alap dolog, amit el tudsz mondani róla... szerinted, hogyha valaki segíteni szeretne neked, de annyit, tud, h:"Van egy zene, reggae (a műfaja/stílus) nincs klipje csak egy kép amin 4 vagy 3 sötét bőrű férfi van, mind narancssárga pólóban (youtube -on). " mit fog beírni keresőbe, vagy bármi más? vagy honnan fogja tudni, hogy az-e amirer gondolsz, millió kép van, amin van 3 sötét bőrű férfi, de hh még azt se tudod, h háényan vannak? XDXD bocs. ez nem csesztetés akart lenni, csak segíteni akareok, de ez így baromi nehéz, tudod? XD figyi, ennyit mondok neked: van egy szám, a videójában két csaj van, hosszú fekete hajúak, és szerintem pop-rock-ot játszanak." mit fogsz beírni? és már többet mondtam mint te... szóval valami konkrétabb infót, esetleg, ha lehetne?? XD téélegg bocs, nem akarlak piszkálni...
2011. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 k.lau13 ***** válasza:
úgy birom, mikor valaki keres egy zenét, aztán arról mondd infót, hogy milyen a videó a youtube-on... ettől elhajítom az agyamat... már bocs. Esetleg a szövege, milyen hangszerek vannak benne, férfi vagy nő éneklli, vagy bármilyen alap dolog, amit el tudsz mondani róla... szerinted, hogyha valaki segíteni szeretne neked, de annyit, tud, h:"Van egy zene, reggae (a műfaja/stílus) nincs klipje csak egy kép amin 4 vagy 3 sötét bőrű férfi van, mind narancssárga pólóban (youtube -on). " mit fog beírni keresőbe, vagy bármi más? vagy honnan fogja tudni, hogy az-e amirer gondolsz, millió kép van, amin van 3 sötét bőrű férfi, de hh még azt se tudod, h háényan vannak? XDXD bocs. ez nem piszkálás akart lenni, csak segíteni akareok, de ez így baromi nehéz, tudod? XD figyi, ennyit mondok neked: van egy szám, a videójában két csaj van, hosszú fekete hajúak, és szerintem pop-rock-ot játszanak." mit fogsz beírni? és már többet mondtam mint te... szóval valami konkrétabb infót, esetleg, ha lehetne?? XD téélegg bocs, nem akarlak piszkálni...
2011. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 k.lau13 ***** válasza:
bocs véletlen kétszer küldtem el... de h miért...? nah mind1, szval bocsi... O.O XD
2011. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!