Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg lehet tanulni önerôbôl...

Meg lehet tanulni önerôbôl hegedülni?

Figyelt kérdés

Gitáron játszom egy jó 4 éve, hallásom szerencsére van, meg állítólag valami tehetség-féleség is szorult belém :-)

Értem a skálákat, és remélem hogy ezt heged?n is így menne. Gitározni is magam tanultam.


2011. dec. 27. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!Attól függ hogy milyen szinten szeretnél.Én a hátrahagyott 8 év hegedülés után(még mindig folytatom) azt mondhatom,hogy mindenképp érdemes,de azért arra ne számits hogy a profikat behozhatod!Mivel gitározol rájöhettél,hogy mennyire másképpen hallgatod a zenét hozzáértő füllel,tudod micsoda előny.Én szurkolok neked!:)

15L

2011. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy olyan szintet azért szeretnék elérni, hogy a számomra kedves dallamokat el tudjam játszani. Egy zenekarban gitározom és gondolom tetszene a közönségnek, ha néha egy-egy szólót nem gitáron szólaltatnék meg, hanem heged?n :-)

amúgy 18F

2011. dec. 28. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a hegedűn nincsenek érintők nagyon nehéz igazán tisztán játszani.Sok gyakorlást és figyelmet igényel,hogy egy élvezhető hangszint elérj,ami nagyon fontos hogyha zenekarban is szeretnél játszani.Őszintén nem tudom megmondani,hogy mennyi idő alatt tudsz önerőből megtanulni,a helyedben az alapokat hegedűtanárral próbálnám magtanúlni,külön szerencse hogyha találsz egy olyan tanárt aki otthon van a könnyű zenében is igy megtudja itélni hogy neked mi fontos és mi nem.
2011. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem,nem és nem :D
2012. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Petró Krisztián V válasza:
Hát önerőből meglehet tanulni de akkor dupla annyi idő alatt én 11 éve hegedülök van egy ismerősöm aki kb eggyidő be kezdte velem csak ő magátol én meg tanárral és hát negyed annyit nem tud mint én nem azért hogy vigyem madam de egyedül nem érdemes belevágni mert a tanár ojan technikákat és fortélyokat meg mutat ami elég gyorsan fejleszti a játékod szépségét szóval tanárral jobb nekem 8 évembe került hogy már azért elég szép játékom legyen na meg a zenét örökké lehet tanulni de azért sok sikert hozzá
2014. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!