Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A hazai underground rap...

A hazai underground rap előadók megveszik a zenék jogait, amit az instrumentalokhoz felhasználnak?

Figyelt kérdés

Nagyon sok track alapjában hallok különböző, előadóktól származó számokat, de nem hinném, hogy megvennék a felhasználáshoz szükséges jogokat, pedig elvileg kéne, ha lemezt adnak ki, főleg ha még pénzt is kérnek érte. Vagy ha már eltorzítják a hangot, akkor az már nem számít jogsértésnek?


Példa: http://www.youtube.com/watch?v=Um8PeuRbb3A


2011. dec. 30. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem írj Antalnak vagy Daynek a Facebook-on aztán megmondják :D Válaszolnak ez kb biztos

De legtöbben leginkább saját alapokkal bűvészkednek

2012. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Beerseewalknál hallottam hogy az 'Az kinek kell' c. számban van egy másik alap, de az a megjegyzés részhez oda is van írva.

Szerintem nem lopják, bár már én is gondolkoztam ezen. Meg kell kérdezni tőlük. Day-ék tuti válaszoknak.

2012. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!