Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik bandákat hallgatják a...

Melyik bandákat hallgatják a rocerek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Tankcsapda, Depresszió, Road ... stb
2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WorfHadnagy ***** válasza:
47%
Attól függ: a maiak, vagy a régiek? A régiek: Lord, Ossian, pokolgép, Piramis, P-Mobil, P-box, Edda, Karthago, stb. A maiak inkább mai bandákat, pl. Depresszió, Csapda, Kárpátia.
2012. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2012. jan. 2. 09:40
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Junkies, Alvin és a mókusok, P.mobil, Auróra, Deák bill, Hobo, Ac/Dc, Guns 'n Roses, System of a Down, Supernem,Rise Against, Rammstein, A Day to remember

Hörgősek: Watch my diyng, Dalriada, BMTH, Amon amarth, Askikg Alexandria, Slipknot, In Flames,


Hirtelen ennyi jutott az eszembe:)

2012. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Hat en ezek kozul egyiket se :\

De amugy ilyen nincs, hogy mit hallgat egy rocker! Altalaban rockot, a beszukult latokoruek meg CSAK rockot., ne m1...

Am en ezeket:


http://www.youtube.com/watch?v=Rbm6GXllBiw&ob=av3e

http://www.youtube.com/watch?v=D4aob4zlhIk

http://www.youtube.com/watch?v=Qq4j1LtCdww&feature=related

2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok rocker él a Földön, és szinte mindegyik más rockot hallgat xD

Én pl ezeket: Sentenced, Poisonblack, Amon Amarth, Lordi, The 69 Eyes, The Dogma, Children Of Bodom, Alice Cooper, Ac/Dc...stb szóval túlnyomórészt a finneket kedvelem :D de mindenki mást szeret...

2012. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó. A rocknak is több ága van.

Én (zeneileg) gothnak vallom magam, szóval...

Amit hallgatok: Therion, HIM,The 69 Eyes The Sundial, Tristania...

Valamint darkwave/goth/neoclassical/etheral wave/ambient zenéket, mint például: Artesia, Arcana, Ophelia´s Dream, Autumn Tears

2012. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. jan. 3. 21:07
 9/12 k.lau13 ***** válasza:
73%

Ez most kérés!? XDXD bocsi...

háthh... egy rocker hallgat metal-t is, meg a rock összers létező fajtáját, meg néha rap-et is... de mondjuk nem sokan, na mind1, háth megpróbálok ismertebbeket mondani neked, régebbieket, újakat, mindenfélét, aztán nemtom mire kell, vagy jó, vagy nem :P :D


NIckelback, Queen, Bon Jovi(?), Linkin Park, Dream Theatre, Evanescence, The Rasmus(?-határeset), Green Day, Alvin és a mókusok, Leander, Tankcsapda, Ac/DC, Guns N Roses, Sixx A.M., Billy Talent(?), Wednesday13, Gunfire76, Iron Maiden, Blink182, Adelitas Way, Deathstars, Slipknot, Godsmack, Bring me the horizon, Avenged Sevenfold, Rammstein, Bullet for my valentine(ez már mondjuk metál), Rise Against, Fall Out boy(?), Nirvana, Paramore(?), Kevin Rudolf(1 albuma van ami rockosabb :D)


nosh, én ennyit tudtam összeszedni.... a kérdőjelesekről nemtom eldönteni h rock-e, bocsi, deh a kérdés az volt, h milyen zenét hallgatnak a rockerek, én rocker vagyok, és hallgatom... nah, remélem segítettem :))

2012. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 k.lau13 ***** válasza:
89%

de egyébként az előttem válaszolóknak igaza van, ezt így nem lehet meghatározni, én azt hallgatom, amit fölsoroltam... MOndjuk abból se mindent... Jah Edda, Bryan Adams(?) kimaradt, egyébként ha tényleg nagyon érdekel a dolog, Rockenciklopédia '95-ös kiadás mindent megtalálsz rock-tól heavy metal-ig, azért érdekes dolgokra lehet rájönni, mellesleg minden stílusnak(ami a rock-ból "származik", vagy hogy mondjam) a fogalmát megtalálod bene, jót el lehet szórakozni vele, ott biztos megtalálod, amit kerestél...


De tényleg, milyen rockerek? mert ahogy elolvastam az eddigi válaszokat, mindenféle rock volt, van rock, goth-rock, hard-rock, alternatív-rock, metal, heavy-metal, goth metal(mind a rocknak köszönhető), állítólag valahol heavy-rock is létezik, és még sorolhatnám, te melyikre vagy kíváncsi?


még emós-rock is van, tipikus példája(állítólag, de ezt csak egyik ismerősöm mondja, szóval ha nem így van, ne szedje le senki a fejemet) a My Chemical Romance...


szóval ennyi...

2012. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!