Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam. A gitárt vagy a pedált?

Figyelt kérdés
Elektromos gitárom van és imádok rajta játszani de szeretnék valami akusztikus hangot is.Szerintetek vegyek inkább egy akusztikus gitárt, vagy egy Boss AC-3 Akusztikus szimulátort?
2012. jan. 4. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyibe kerül az a pedál, én már inkább vennék belőle egy gitárt:) bár a gitárral több gond van, húrt kell rá venni, ilyesmi, én is azért nem vettem több gitárt (eddig 3 van), mert akkor az összes pénzem húrra menne rá :D
2012. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez attól is függ hogy milyen igényű füled van.. onnan nézve a dolgot hogy egy pedál sose fogja teljesen visszaadni a valóságot igen csak kérdéses a dolog , meg aztán teljesen más érzés egy akusztikus gitár... és a pedál árából már tényleg lehet venni egy normális akusztikust! :)
2012. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rsta ***** válasza:
Még véletlenül se az alapján döntsd el, hogy a gitáron húrt is kell majd cserélni! Több szempont is van, ami szerint mérlegelni kell és kábé az utolsó helyen álljon a húr kérdés! Nyilván egy szimulátor sosem fogja 100%-ban visszaadni a hangszer hangját. A gitárt erősítés nélkül is használhatod bárhol és bármikor. Mennyire szeretnéd együtt használni az elektromos hangzással? Mire használnád az akusztikus gitárt/hangot? Szóval, ha ez csak egy fellángolás nálad és pár bontott akkordhoz szeretnéd használni néhány olyan számban, amit egyébként az elektromossal játszol, akkor a szimulátort ajánlom. De ha komolyabban bele akarsz menni az akusztikus gitározásba és hangzásba, akkor muszáj leszel gitárt venni hozzá... Akadna még pár dolog, de a kérdés alapszintű eldöntéséhez szerintem elég ha ezt a pár felvetést átgondolod.
2012. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
és mégcsak nem is került szóba azok a multi effect processzorok pedálok amik imitálják az akusztikus gitárt, és igy nem kell lemondani semmiről. kérdezősködj és olvass a neten erről.
2012. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!