Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg tudok tanulni gitározni...

Meg tudok tanulni gitározni felnőtt fejjel, azaz milyen szinten, ha igen a válasz? 44 éves nő vagyok, és kb.20 éves koromig zongoráztam.

Figyelt kérdés
Komoly szinten, zenei pálya is szóba jött, azóta viszont nem igazán játszom. Így tudom, mit tesz az ujjakkal az idő. Szóval: érdemes?
2012. jan. 5. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy olcsó, 20-25ezer forint értékű akusztikus gitárt érdemes lenne venned, és azon próbálkozni. Nem nehéz dolog, csakis gyakorlás kérdése. Van aki gyerekkorától kezdve az 50-es éveikig gitároznak, és ugyanúgy jól van a kezük. Szerintem egy próbát megér. Sok sikert!
2012. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rsta ***** válasza:
Miket szeretnél játszani? Egyébként, ha az időt nem sajnálod a gyakorlástól, akkor persze.
2012. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Belevágok. Nyelvtanár vagyok, és sokszor jól jönne egy kis zenei megerősítés, a zongorát meg nem cipelhetem az órákra. Kérdésedre válaszolva: nagyon egyszerű akkordokkal szeretném aláfesteni, ha egy dalt tanítok.
2012. jan. 6. 14:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha pedig minden jól megy, 10 év múlva eljátszom a Queen Innuendo-ból a gitárszólót, haha...
2012. jan. 6. 14:19
 5/5 Rsta ***** válasza:
Hajrá!
2012. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!