Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » I survived first row with...

I survived first row with Rammstein?

Figyelt kérdés

[link]


Azt értem, hogy mi van ráírva, de mégis ez mi? És ilyet hol lehet kapni? Egy csomó oldalon láttam olyan embereket, akik ilyennel vannak lefényképezve.


2012. jan. 6. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm, ez engem is érdekelne! Valakiiii!
2012. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ilyennel? Nem lehet hogy vmi új trend, s mindenki magának csinál ilyet? :D

Azt meg megértem hogy miért élte túl, mert már 2m-re a színpadtól is meglehet halni a hőségtől.

2012. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pint ugyan ilyennel. Nem hiszem, hogy valami trendről van szó, mert olvastam pár koncert beszámolót, ahol megemlítették ezt a "valamit". De csak annyit írtak róla, hogy egy néhányan a kezükben szorongatták.


Hát igen, ebben egyet értek. Én múltok első sorban voltam, majd meghaltam a sok pyrotól. Még leizzadni sem tudtam, annyira meleg volt.

2012. jan. 14. 02:58
 4/4 anonim ***** válasza:

hoppá mit találtam...most már engem is nagyon kezd érdekelni hogy mi ez a kis valami... ^^ :P



[link]

2012. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!