Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én kiskorom óta énekes akarok...

Én kiskorom óta énekes akarok lenni! , de a hangom nem a legjobbhát 1-2 évet jártam énekkarra de a tanár szinte semmit nem tanított meg hát én a modern zenéket szeretem nem ezeket a népies énekeket!?

Figyelt kérdés
mit tegyek? mennyit érek el vele,ha minden nap jó sokat éneklek magamba is meg rendesen is!!
2012. jan. 8. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok! Egy cipőben járunk. Szerintem azt éred el vele hogy egy idő után tiszta lesz a hangod, és egyre jobban megy majd az éneklés, de ha van valamid amivel akér csak simán jó minőségű hangot fel tudsz venni akkor vedd fel ahogy énekelsz csinálj valami béna videót mondjuk windows movie maker-el (az alapból a gépen van) nyomj be hozzá pár képet és told fel a youtube-ra és meglátod mik lesznek a komik meg hány like/dislike lesz és az alapján kiderül hogy érdemes-e ezzel törődnöd.
2012. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akár* bocsi elírtam
2012. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kööszii a választ hát igazából nem tudom hogy fel e rakjam mert akkor vki ismerős észreveszi akkor lehet röhögne rajtam viszont te raktál fel mert ha igen akkor kiváncsi lennék:)
2012. jan. 9. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, én nem raktam fel, de akkor úgy vedd fel hogy ne látszódjon az arcod rajta mondjuk ha kamerával veszed akkor kamerázd a falat vagy ilyesmi, de simán hangott nem tudsz felvenni? :) De majd én is teszek fel :))
2012. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát én azért megpróbálnám de a hangomról lehet észreveszik vagy akármi de megpróbálom de ha te csinálsz akkor légyszíves küld el itt a linket:))előre is köszi
2012. jan. 9. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Okés! Majd ha csinálok elküldöm! :) De akk te is! :))
2012. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké
2012. jan. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!