Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennyire béna lennék? GITÁR.

Ennyire béna lennék? GITÁR.

Figyelt kérdés
Itt van ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=Lbd9DVtLw9w és mindenki olyanokat ír alá,hogy 20 perc alatt megtanultam,meg 30 perc elég volt stb. és én itt ülök kb.2órája és nem tudom hibátlanul eljátszani,meg a fogásokat én is megtanultam rövid idő alatt,de a dallamot nem,meg még most is belekavarodok néha.Most mindenki ilyen profi és én vagyok a béna,vagy ők nem talulták meg rendesen??
2012. jan. 9. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem béna vagy, hanem kezdő.

Ha nehezen megy a megtanulás, az szerintem az átlátás miatt van, írd le egy papírra, hogy lásd, ne csak halld miről van szó, rögtön menni fog.

2012. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leírtam,rögtön az eljén.......

A többiek is kezdők egyik azt írta ez az első dala!

2012. jan. 9. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezek csak felvágóskodnak, és kicsit vetítenek... Nem hiszem hogy 20-30 perc alatt bármilyen számot kezdő létére bárki megtanulna tökéletesre. Gyakorolj sokat, és menni fog! :)
2012. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sick válasza:
igaza van az előttem szólónak. sok gyakorlás és kitartás :D
2012. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!