Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mikor lesz Szentes...

Szerintetek mikor lesz Szentesen Class FM frekvencia?

Figyelt kérdés

Neten még nem találtam rá arra, hogy mi kell hozzá hogy egy rádió újabb frekvenciákon is sugározhasson.

Egyébként itt a Dél Alföld-i részen nagy szükség lenne a bővítésre, mert csak igazán jól ezen a tájegységen csak Szeged vonzáskörzetében lehet fogni a rádiót.

Én nem Szeged körül lakok, és én is csak egy majdem egy méteres antennával tudom jó minőségben hallgatni.


2012. jan. 12. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy antenna kéne valahova mondanám azt, h a domb tetejére, de inkább a puszta közepére.
2012. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a szentesi torony szerintem elég magasnak számít, mert 240 méter.
2012. jan. 12. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk mi azt? :S Inkább hallgasd a NEO-t. 1000x jobb :D Ők már voltak is Szentesen legalább. :)
2012. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából én csak hétköznap reggelenként szoktam hallgatni a Class FM-t. Zeneileg egyébként a Neo, és Class se jön be, mert nagyon sok az ismétlés.

Ha választani kellene akkor a Petőfi a legjobb szerintem ilyen téren.

2012. jan. 14. 08:22
 5/6 anonim válasza:
2012 júliusában bővült a vételkörzet Nagykanizsai (93.6) és Szekszárdi (98.4) frekvenciákkal (lásd a Wikipédia szócikket itt: [link] Továbbá az RDS AF adatok szerint (lásd itt: [link] még egy új frekvencia van szabadon: ez a 89.0. A friss frekvenciatérképet megnézve már csak két gerincadó-torony jöhet számításba: a Vasvári és a Szentesi. Viszont a Duna-Tisza köze nagyon rosszul ellátott, tehát elképzeléseim szerint nemsokára lesz Szentesen is frekvencia, mivel Vasvár jobban lefedett, egyrészt az új Nagykanizsai frekvenciáról, illetve Kab-hegyről is, ezért én Szentest esélyesebbnek érzem. Remélem, igazam is lesz.
2012. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Első pillanatban, amikor tudomást szereztem a Class frekvencia hálózatának bővüléséről, én is bizakodtam abban, hogy hátha Szentesen is lesz adó, ami a Class fm-et sugározza majd. Tény és való ugyanis, hogy ebben a térségben (főleg a Szentes, Orosháza, Battonya viszonylatban több mint gyér az ellátottság. Amint megtudtam, hogy a 89.00 MHZ-es frekvencia a szabad, már ilyen bizakodó nem voltam, ugyanis 1 tizeddel lentebb sugároz Békéscsabáról a Rádió 1, illetve egy Szerb adás is zavaró lehet, ha ebbe a térségbe erre a frekvenciára teszik a Class FM-et.

Ahogy visszaemlékszem, a vasvári körzetben is vannak ellátatlan területek olyanok, ahol csak a fent említett adóállomásról sugárzott rádiók vehetőek. Ráadásul a vasvári adó 2 nagy várost Zalaegerszeget és Szombathelyet is ellátja műsorral. Ezzel szemben a szentesi egyetlen megyeszékhelyet sem, hiszen Szegeden van adó, melyről a Class jobban vehető, Békéscsabán pedig ez az adó a fent említett tényezők miatt nem lesz fogható. De az ellátatlanság tény és való, hogy Szentes mellett szól.

2012. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!