Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Szerintetek összetud...

Rockerek! Szerintetek összetudnánk hozni egy Lordi féle zenekart csak magyarban?

Figyelt kérdés
Én ugyan csak üvölteni tudok de az is jó.
2012. jan. 13. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tanulj meg hörögni, normálisan énekelni és akkor lehetséges
2012. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ha akarjátok...

már majdnem sikerült nem hamisan elénekelni a hardrock halleluját

de a gitárt és a dobot ti szerzitek

meg persze a szintit

2012. jan. 15. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:

ez sajnos nem igy megy, minthogy lemegyek a közértbe egy üveg sörért meg kolbászért :D

egy énekcucc is kegyetlen drága tud lenni, keverő, jó mikrofon meg mindenféle dolog hozzá, illetve a legfontosab hogy tudj is mit kezdeni a hangoddal. amúgy az ötlet az jó, tetszene, hogy valakinek tetszik jó zene is meg még csinálni is szeretne hasonlót, de én mondjuk a beöltözés részben már nem vennék részt :D

2012. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pedig a beöltözés a legjobb
2012. jan. 16. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Király banda! Imádom őket.
2012. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gagyi lenne... még a Lordi jelmezei is a B-horror filmeket idézik, de ez itthon megcsinálva katasztrtofális lenne.


Zeneileg? Hát ha a média látna benne fantáziát, szerintem igen. De ez itt nem a vikingmetál őshazája, itt nem olyan könnyű.

2012. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, nem csinálnak valami hű de komplikált zenét. Csak miért akarna bárki is egy ilyen együttesre hasonlítani, mint a Lordi?
2012. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nekem ők a példaképeim...
2012. máj. 9. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Anyám :D

Én metálos vagyok, de az ilyen 'majdleszvalami' bandákat alapból nem bírom. Nem úgy megy, hogy beöltözünk Lordinak, én meg tudok üvölteni oszt micsoda jó zene lesz az. Aki így gondolkozik az jobb ha bele se kezd. Ha bandát akarsz csinálni, akkor hozz létre egy egyéni hangzásvilágot, ha másokat majmolsz meg nem tiszteled a zenét (bocs de ebből a pár mondatodból érződik..), akkor meg van b.szva az egész.

A Lordinak beöltözés is tök felesleges utánzás.

Az ilyeneknél még a Rainbow Dash-es pizsamámban is metálabb vagyok. :P

2012. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!