Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Nyaki hangszedő...

Gitárosok! Nyaki hangszedő csak akkor szól, ha felfele kapcsolom a hangszedőkapcsolót, vagy alapból is veszi a jelet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen gitárról van szó? :D van többféle hangszedőkapcsoló bekötési mód, azért kéne tudni hozzá a fajtát
2012. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
BC rich Lundgren m6 hangszedővel a hídnál, a nyaki valsz seymour Duncan lesz
2012. jan. 15. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor gondolom 2 humbucker pickupról van szó, és 3állású a kapcsoló. Alapból úgy szokott lenni bekötve, hogy ha fentvan a kapcsoló, akkor csak nyaki, ha lent van, akkor csak híd, és ha középen van, akkor mindkettő szól. Nem tudom ez volt-e a kérdés, szólj ha másra gondolsz:D
2012. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, erre gondoltam, szóval hogyha lefele van a kapcsoló, akkor kb min1, hogy van e benne nyaki pickup, vagy nincs?
2012. jan. 15. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
jaa, hogy erre megy ki, hogy használhatod-e 1 hangszedővel? nekemis voltak ilyen felvetéseim amikor csak 1volt benne, de én végül kaptam hozzá gyorsan másikat, és nem húroztam fel 1hangszedővel :D de egyébként ha a hídihoz van állítva, akkor a nyaki semmilyen jelet nem ad le, ergo, lehet egy hangszedővel használni :D
2012. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem, mert 1 hangszedővel akarom használni, csak azért, hogy van e értelme nyakhoz is drágább hangszedőt alkalmazni :)
2012. jan. 15. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
jaa, persze, van értelme :D nekem mindkettő márkás, de használom is mindkettőt, mert másabb a hangja ott fent :D
2012. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha, jólvan köszi a választ ;)
2012. jan. 15. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!