Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a teóriámról?

Mi a véleményetek a teóriámról?

Figyelt kérdés

Szóval, észrevettem, hogy a legtöbb kérdés itt rock zenével kapcsolatos, valamint a válaszok nagy része is. Érdekes módon az utcákon viszont nagyon kevés rockert látok. Most akkor a rockerek tényleg az infos osztályba frissen bekerült/osztályból frissen szabadult, kockafejű, állandóan a gép előtt ülő emberek?

Félreértés elkerülése végett: a kérdés pusztán elméleti, ha úgy tetszik, vicc; és senkivel sem szeretnék vitázni. :)


2012. jan. 16. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod, hogy az utcán kevés a rocker? attól függ mit nevezel rockernek:) Attól még hogy nem hosszú fekete haja van, és full fekete cuccokban jár + együtteses pulcsi van rajta, hallgathat rock zenét. Nekem rövid hajam van, színes cuccokat hordok, nincs együtteses cuccom (nem áll jól:)), mégis a nap 24órájában metálzenét hallgatok, illetve metálzenekarban játszok :D Nem veszem fel azt a stílust, mert nem az öltözködés, vagy a külső miatt hallgatok metálzenét, hanem mert az tetszik, és abban tudom kiélni magam :D
2012. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az emberek többsége már kinövi manapság a bőrkabátot meg a szöges nyakörvet.. :D igaza van az előttem szólónak hogy nem muszáj ilyeneket hordanod hogy "rocker" legyél.. különben is mai világban már az ilyen screamo meg emocore-ok a menők és ilyen csőgagyás félrecsapott hajú elsorvadt tizenévesek vannak helyettük.. :D am meg én is úgy öltözködöm mint a régebbi deszkások és nekem is a fő zenei területem a metal(core)... de anno én is úgy öltözködtem mint kalapács józsi xD
2012. jan. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen sajnos vagy nem az igaz, h egyre kevesebb "normális" rockert, metalost látni.....

Nos ez sztem abból adódik, h a "mai" fiatalság között kevés a követője :S

Inkább ugye ez a minden féle EMO meg scene meg faszom tudja mi a trendi....(na de akik ilyesminek öltöznek, hallgatnak azok minden meggyőződésem, h csak divatból teszik..)


És akik meg csak szimplán szeretik a rock/metal zenét azok valszeg VAGYIS CSAK SAJÁT VÉLEMÉNY azért nem öltöznek így mert nem akarják, h véletlen valaki EMO-snak nézze őket (ismerek sok ilyet) mert szerintük a mai világban csak az jár ilyen cuccokban---->na bumm :S

na jó azért ez nem teljesen van így de sztem nagy %-ban


De egyébként meg nem kell az, h látszódjon az emberen, h milyen zenét hallgat, mert ugye ez belülről jön...


Én pl régen (középsuli főleg) "rendes" metálosnak néztem ki ha szabad ilyet mondani :DD

Persze azóta jóval szolidabban nézek már ki, de azért ha találkoznánk az utcán még mindig látnád rajtam ;)

Pedig ami régebben voltam ahhoz képest nagy a változás. Persze inkább csak külsőleg belül minden a régi sztem ez nem olyan amit ki lehet nőni ha valakinek ez a stílus fekszik....

De most sem vagyok öreg vagyis nem érzem magam annak :) 22/F

2012. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, az emosok... Szomorkodnak egy lehulló falevél láttán, de az nem érdekli őket, ha a nagyanyjuk haldoklik. Igazából egy tál pörkölt meg egy órácska kettesben egy csini szöszivel szerintem segítene rajtuk. :D Bár manapság én abból is egyre kevesebbet látok...

Tudjátok, miből látok egyre többet? Porral kigyúrt hülyegyerekekből. Nem tudom, mire jó, hogy minden 2. ember úgy néz ki, mintha a konditeremben sz*rták volna őket világra... Rajtam is van izom, de az az éppen jó, és semmi por. Sima fekvőtámaszokkal és futással értem el, nem töltöttem soha napi 5 órát a kondiban. Ismerek olyat, aki tavaly 40 kg volt, most meg egy izomagyú bunkó... Na, ezekhez mit szóltok?

2012. jan. 17. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:

én nem értem, mi baj van a porral? :D persze attól függ, mit értünk por alatt. Aki szteroidokkal pumpálja fel magát, annak semmi értelme, de sokan már azt is lenézik, ha valaki fehérje port eszik. És én ezt nem értem :D az hozzá tartozik, mint az étrend, anélkül is lehet súlyzózni, csak harmadannyit sem ér. Ha meg már befektet ugyanannyi energiát, miért ne nőhetne tőle szépen? :D Meg amúgy még mindig jobb, mint ha droggal töltené el az idejét :D

De egyébként a meglátásod valóban nem alaptalan (de szépen mondtam:)), sok paraszt van, aki eljár konditerembe, és ettől különcnek érzi magát :D van sok ismerősöm, akik konditerembe járnak, és sosem vágtam még fel azzal, hogy erősebbek mint én, vagy hogy nagyobb karjuk van. Szóval csak azokkal van nekem is gondom, akik reggel 8kor vesznek egy nagylevegőt, és estig ki sem engedik, hadd lássa mindenki az utcán, hogy ők kemények :D aki azért gyúr, hogy jobb embernek érezhesse magát a többinél, az szerintem is gáz, és divat lett az is

2012. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én mindig is a természetesség híve voltam. :D Mondjuk nekem (hálistennek) jó a genetikám, sose kellett megnéznem, hogy miben mennyi a kalória, gond nélkül ehetek 1 kiló szalonnát anélkül, hogy aggódnom kéne (amit nem teszek, mert utálom a szalonnát, és valamennyi magyar kaját). Okés, az is igaz, hogy 10 éves koromtól minden este futok 15-20 percet, meg hobbiszinten kosarazok, de mások emellett is sikeresen elhíznak. Lehet, hogy eljön még az idő, hogy én is port szedek, amit azért kétlek, mert szerintem sokkal szebb a kicsi, de szép izomzat, mint a nagy. Kinek a pap, kinek a papné. :D
2012. jan. 17. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
de a fehérje por is természetes :D csak annyi, hogy edzés után félórával nem félkiló csirkemellet nyomsz be, hanem megoldod egy kivonattal, és nem fog fájni a hasad sokáig :D de én nem kampányolok egyik mellett sem, mivel nem edzek, csak értek ehhez a részéhez :D
2012. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ami feltűnt, hogy "focista-selyemfiú-style" emberkékből lett több, akik teljesen egyformák. Engem ők ijesztenek meg... Ők meg ugye a mai épp menő club zenét hallgatják többnyire. Emlékszem régen - igaz még általánosban -, sokkal különbözőek voltak ezek a zenei dolgok. Sokkal több rappert, rockert, meg mindenfélét láttam, és ruháról is könnyebben fel lehetett őket ismerni. Valahogy színesebbnek tűnt a világ.

Rajtam sem látszik, hogy hallgatok rockot is. Sokszor, ha megmutatom pár emberkének az együtteseket, nem ismerik.

2012. jan. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!