Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol adjak el egy Peavey JSX...

Hol adjak el egy Peavey JSX erősítőt és egy Peavey Triple XXX 4*12 ládát?

Figyelt kérdés
Egy ideje hirdetem már, de nincs túlzott érdeklődés, pedig nagyon jó kis cucc, és nem adom szerintem kifejezetten drágán se. A hangmester.hu napok óta nem megy. Aproneten már hirdetem, gitarshopon szintúgy. Expressz.hu-n is fent van. Érdemes lenne külföldön meghirdetni szerintetek?
2012. jan. 19. 10:30
 1/5 Petkong válasza:

Külföldi oldalakon meghirdetni, könnyebb, mint külföldre eladni. Ha e-bay-en fent vagy és már több üzletet is lebonyolítottál van esély rá, de akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. A külföldi sem fog előre pénzt átutalni olyan dologért amit csak fényképen látott egy teljesen ismeretlen ember hirdetésében, ha meg nem utal előre, te nem fogod elküldeni, hogy se pénzed se erősítőd ne legyen.

Itthon sajnos nehéz több100e-ért használt hangszereket, erősítőket eladni, még ha az meg is éri. Én Triple XXX fej-ládát használok, tudom mit árulsz és azt is, hogy mennyit ér. Mégis, azt mondom a 350e nem túl akciós ár, hogy az embert gondolkodóba ejtse. Ha 300e-ért el tudod adni szerencsés vagy, ez van sajnos. Én meghirdetném a helyedben 210-ért a fejet, 90-ért a ládát annyiért el fog menni szerintem, de persze nem vagyok a helyedben ezt csak az évek alatt összegyűjtött hangszer adás-vétel tapasztalatom mondatja. Sok sikert és jó üzletet kívánok.

P.

2012. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előző... igen, egy Triple XXX ára van 200 körül, és azért úgy gondolom, hogy egy szuper állapotú használt JSX-nek simán meg kellene érnie azért ennél többet... a két cucc nem egy kategória azért, nameg Triple XXX-ből minden sarkon szembe jön egy. A ládával megint ez a helyzet, ebből már nincsenek hatalmas mennyiségek a piacon, és főleg nem vadiúj állapotúak. Szakadtat én is tudok 90-ért venni :) de úgy gondolom, hogy vannak, akiknek megér 20 ezer Forintot (és én is ide tartozom pl.), hogy a cucc vacsi új legyen.
2012. jan. 22. 09:46
 3/5 Petkong válasza:
Szerencsés környéken lakhatsz, ha minden sarkon triple xxx-ek jönnek szembe, mégsem vagy tisztában az árakkal. Triple xxx fej max 180e-ért megy, ha van belőle. A és B ládát viszont olyat tudok 110e-ért amit még ki sem csomagoltak, így én sem venném meg a tiédet annyiért.
2012. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom akkor hogy te hol élsz, de eléggé el lehetsz tévedve. Az, hogy mindenki nyomott áron árulja most a dolgait, amik ráadásul állapotban is kétesek lehetnek, az egy más kérdés. És akkor ne 20 ezer Forintokról beszéljünk már 200 ezernél...
2012. jan. 23. 02:10
 5/5 Petkong válasza:

Lehet, hogy én vagyok eltévedve, de te nem tudod eladni a cuccodat, hónapok óta ?! Egyébként a 20e-Ft-okat is te emlegetted, én meg azokról az árakról beszéltem ami jelenleg a piacon ezekért aktuálisan kérve van, nem pedig arról, hogy valójában mennyit ér. Ha kicsit utánanézel a dolgoknak, ,rájössz, hogy több dolog is sántít írásaidban pl: a hangmester.hu sosem állt le több napra csak amikor új profilt készítettek , a gitarshop.hu-n jelenleg 3db JSX fejet árulnak, míg Triple xxx-et csak 1-et.

Minden jót.....

2012. jan. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!