Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a neve annak a számnak...

Mi a neve annak a számnak amiben smileys gatyás csávok táncolnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=VaCCN95S7A8

ennek a cenzúrázott változatában smiley-t tesznek a kisgatyára.de azt a fajta videót nem találtam.

2012. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 k.lau13 ***** válasza:

Atyám!! először is, most ne akadj ki, csak jótanács, ha szeretnél választ kapni:


először is egy számnak nem neve van, hanem címe.


másodszor tényleg azt hiszed, hogy ebből bárki is meg tudja mondani, mire gondolsz? nem is értem, miért így határozza meg mindenki, hogy mit keres, é s miért függ össze ennyire maga a zene a klipjével. De mindegy, ebbe ne menjünk bele.


Nem hiszem el, hogy nem tudod megmondani a műfaját, esetleg egy szövegrészletet, férfi vagy nő énekli, régi vagy új szám? ilyenek. De félreértés ne essék, én tényleg csak segíteni akarok, mert az ilyen kérdéseknek általában az a vége, hogy nem találja meg az ember, amit keresett. Szóval, esetleg egy kicsit pontosabb leírással? : ))

2012. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Kedves" második hozzászóló,mindenféle magyarázat nélkül megtalálta nekem a videot az elsö hozzászolo :) Nem akadta ki,de meglettem volna az okoskodásod nélkül ! ELSÖNEK KÖSZI SZÉPEN ERRE GONDOLTAM :)
2012. jan. 21. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!