Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szereted Skrillexet?

Szereted Skrillexet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2012. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor neked ember komoly izlésficamod van
2012. jan. 22. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most én nem akarok belepofázni semmibe, de te kérdezted, hogy szereti-e :D


A kérdésre válaszolva: igen szeretem, mondjuk az új EP nekem nem nagyon jött be... najó van 1-2 szám ami jó, de az egész valahogy nem.

2012. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2012. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg neked van komoly ízlésficamod, ha a hangszerek és az éneklés helyett a gépzenét isteníted, ráadásul szentnek és sérthetetlennek tartod
2012. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
bocs ha nem jön be SP...
2012. jan. 23. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
+ 1 a 00:28 -ra!
2012. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

00.28 vagyok :)

Nemtudom miből asszociáltál arra, hogy nekem bejön SP.

Baba korom óta Rockon, Metálon, és Punkon élek, de meghallgatom az igényes country és nagyon ritkán az RnB-t is.

Én nem szoktam zene alapján ítélni, mindenki azt hallgat, ami neki tetszik, amivel önmagát kifejezheti. Ha neked a gépzene az, amivel azonosulni tudsz, hallgasd azt! Bár én igénytelennek tartom, szíved joga mit hallgatsz.

Viszont, aki rám akarja erőltetni a saját ízlését, arra nagyon dühös tudok lenni! TE kérted, hogy mondjuk véleményt! Nem azt írtad, hogy "Írjon ide aki szereti a Skrillexet" hanem megkérdezted a néptől, hogy szeretik-e! Tudod, mivel mindenki más és más, elég valószínű, hogy nem csak a sajátoddal megeggyező választ fogod kapni! Ilyen az élet, a negatív kritika is kritika! Mégha elkezdte volna szídni a kedvenced, megis érteném a felháborodásod, de egy kultúrált "nem"-re így kiakadni... Fogadd el, nem mindenki azt szereti amit Te, és hogy ha erőlteted, akkor sem fogja azt szeretni! Én sem kezdek el "ízlésficamosnak" hívni embereket, mert teszem azt nem szeretik a Metallicát, pedig akárhogy nézzük, annak nem kicsit több eszmei mondanivalója van, de ha nem szereti, ne szeresse, hallgatom én helyette is!


15 éves lány voltam.

2012. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

DnB-t és Dubstepet hallgatok évek óta, de ki nem állhatom Skrillexet. Szánalmas hogy most hirtelen divat lett, és mindenki ezt hallgatja Skrillex. Amit az Európiak találtak ki az itt is a legjobb:

The Qemists, Pendulum, Chase & Status, Noisia, Nero, Camo & Krooked, DJ Fresh, Spor

2012. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én Metalt szoktam hallgatni de nagyon bejönek skrillex számai de a többi dupstep nem tetszik
2012. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!