Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A studóknál tudnak zenét...

Escafun kérdése:

A studóknál tudnak zenét csinálni?

Figyelt kérdés
mármint külön zenét csak nekünk mert én egy haverommal tolom és komolyan akarjuk tolni és kéne zenei alap meg fdelvenni rá a vocal-t ezt ott megtudják csinálni? előre is köszi
2012. jan. 24. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Stúdióban már csak össze csumiszkolják a zenei alapot az énekkel, nem ott szerzik a zenét.


Nekem van egy igen jó haverom aki nagyszerű zenét szerez, de ezt nem ingyen teszi..ha érdekel, szólok neki.

2012. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=CdXesX.. ez nem tudod mien müfaj? R.B? vay ilyet tud szted valaki nyomni ilyen alap kéne!
2012. jan. 24. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez erőteljes trance-nak tűnik nekem. Ilyet szerintem nem tud,csak instrumental-t vagy rockot,metalt.
2012. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!