Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges, hogy a zenébe...

Lehetséges, hogy a zenébe drogot ültettek? O_o

Figyelt kérdés
...Rihanna We Found Love-ját eddig 2309-szer hallgattam meg...
2012. jan. 24. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, én egyszer meghallgattam, és pont elég volt

agymosásnak hívják azt, amikor a szarnak nagyon jó a promója, és a kis hülyék meg akár 2309szer is meghallgatják :D

2012. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer olyasmit halottam Grandpierre Atilátol egy interjúban, hogy sámándobokkal lehet stimulálni az agyat. Nem hiszem, hogy Rihanna értene ehhez. Meg azt sem, hogy valóban lehet:P
2012. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha rihanna tudna ilyet, akkor gondolom mindenkire ugyanolyan hatással lenne. De rám nincs, te pedig valószínűleg egy tizenéves kiscsaj vagy, akinek most nagyon megtetszett ez a szám :D nincs is azzal semmi baj, nekem is van amit pl évek óta minden nap meghallgatok többször, de azt meg te nem tudnád végighallgatni szerintem :D
2012. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!