Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fender CD60 vagy Cort AD810?

Fender CD60 vagy Cort AD810?

Figyelt kérdés

Most Fender ESC105-öm van, de mindenképpen fém húrosat szeretnék, és úgy látom ezek a legolcsóbbak. Melyik a jobb? Tényleg könnyen elhangolódik a Cort? A Fender felé húz a szívem.. .:D

Esetleg Fender Squier SA 105? Bár az állítólag nem túl jó :S


2012. jan. 26. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem Cort AD810-em van, nem rég vettem, annyira szerintem nem hangolódik. Jó kis gitár, egy bajom volt vele hogy magasak voltak a húrok, csiszoltam a húrláb csontból, de gy meg túl alacsonyak, aztán ha capo-val játszok 8. bundon, akkor ha erősebben pengetek bezörög. Egyébként jó. A Fender nem tudom milyen, de nem hiszem, hogy sok különbség van.

Ekkora árkategóriában sajnos nem lehet olyan gitárt kapni, ami teljesen kielégíti az igényeidet.

2012. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem, na a zörgés az, ami a jelenlegiben is rohadtul idegesít. :D

Epiphone DR-100-ról vélemény? S:

2012. jan. 26. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem egyáltalán, de hidd el, valószínűleg az sem jobb.
2012. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyébként mondom, hogy azért csörög nekem, mert túl kicsi a bund-húr távolság, de most én egyenlőre így hagyom.
2012. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem Squier SA 105-ösöm van és én megvagyok elégedve vele :)

annyi a hiba hogy az egyik bundomat majd meg kell reszelni (jövő héten veszek bund reszelőt)

2012. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"annyi a hiba hogy az egyik bundomat majd meg kell reszelni (jövő héten veszek bund reszelőt)"

Ez nem igazán így működik, azzal inkább csak ártani fogsz, mint bármit is javítani.

2012. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek közül a Fender a jobb.Szerintem vedd még számitásba a Yamaha F310P-t is.Én most egy ilyet használok és elég jó hangaj van.


Remélem segitettem.

2012. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 apácska ***** válasza:
Én a használt gitárokat nézném inkább, hangmester fórumon, vagy gitarshopon, zeneszaprón. Nekem Cort Evl A6-om van, persze más árkateg, de magával a márkával meg vagyok elégedve. Sajna a bund az kopik. Nem kell félni a használt hangszerektől, általában jobban jársz vele mint az újjal, persze ki kell próbálni személyesen!
2012. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én is ezeket néztem

epiphone dr 100,cort 810,fender cd 60

nekem azt mondták mindegyik jó hangszer itt már az döntsön melyik mennyire tetszik...

nekem is fender tetszik legjobban.

2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fender
2013. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!