Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok, Mi a teendő olyanko...

Gitárosok, Mi a teendő olyankor ha a kisujj nagyon béna?

Figyelt kérdés

itt van pl a metallica nothing else matters soloja, tök egyszerű de nem egyszer volt hogy játszom és beleakad a húrba a kisujjam..mondjuk az is lehet az oka hogy nagyon magasan fekszenek a húrok


nektek is béna a kisujjatok?


2012. jan. 28. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elején mindenkinek "béna" a kisujja. Sőt, a gyűrűs is. Nyugi, idővel olyan lesz mint a többi.
2012. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már 5 éve gitározom:\

mostanában megy a napi 4-5 óra gyakorlás, de ha nem figyelek eléggé beakad

2012. jan. 28. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt régebben valami ujjsérülésed? Egyik ismerősömnek kiskorában eltört a kisujja, neki azért akad be gitározásnál.
2012. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
én 9 éve gitározom és még most is béna a kisujjam... de ha idővel ügyesedik az ember tudja helyettesíteni... én pl a nothing else mothers szólóját kisujj nélkül játszom.. nincs lehetetlen :D
2012. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát basszu ez tényleg lehet azért van, ugyanis volt egy huzódásom ami miatt 1 hónapig nem tudtam játszani

azóta sokszor előfordul hogy "robotmozgással"/"akadozva" mozog az ujjam, de most pl. normális

2012. jan. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!