Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki elmondja a véleményét...

Valaki elmondja a véleményét erről az erősítőről?

Figyelt kérdés

Jókat, rosszakat, mik a hátrányai, előnyei, ha nem jó, akkor melyiket lenne érdemesebb. Komoly válaszokat szeretnék, olyan emberektől, akik már használták ezt az új gitárkombót.

[link]

Minden kisebb hibát légyszi említsetek, jártam már egyszer rosszul erősítővel így, hogy ajánlottak nekem, csak nem említették az egyik hibát, ami nagyon zavaró volt számomra, és koncertre nem is alkalmaztuk (pedig rohadt drága volt :/) ebből a hibájából fakadóan.


2012. jan. 29. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi pénzért érdemesebb lenne egy fej+ládába befektetni, plusz személy szerint hiányolom a csövet is belőle. De ne vedd készpénznek, amit írtam, csupán egy szubjektív vélemény!
2012. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet, hogy akkor megfogadom a tanácsod, és akkor ládát meg fejet kap a ballagásra :D.

Csak úgy megtetszett ahogy szólt az erősítő (neten volt róla egy bemutató videó), és nem szeretnék rosszat adni ajándékba.

Pls aki tud valamit az írjon róla!

2012. febr. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!