Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a standard gitár...

Milyen a standard gitár mármint les paul gitár esetében?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy csavarozott nyakú de ezen kivül. Szeretnék venni egy epiphone les paul 100 heritage cherry sunburts-ot de nem tom az miért lenne rosszabb mint egy standard gitár (ha rosszabb )segitsetek légyszi:)!
2012. jan. 30. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs elírtam ragasztott nyakú az csavarozott nyakú amit szeretnék venni :)
2012. jan. 30. 18:00
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit akar nálad jelenteni az, hogy standard?

Ha olcsón szeretnél közel kerülni egy eredeti Gibsonhoz, akkor felejtsd el az Epi LP-100at és Vintage V100-ban gondolkozz.

2012. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen én is " gondolkodtam " és meg is venném de sajnos nincs annyi pénzem rá :(szóval elmondanátok erről a gitáról a véleményateket?
2012. jan. 30. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

??

Használtan simán kapsz annyiért, mint az LP100.

2012. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ja de nem tom menyire megbizhatók ezek a használt gitárok és nincs kit elvigyek aki értene is hozzá tudsz mondani általánoságban megbizható helyet ahol vehetnék ilyen gitárt? Mert ha igen megköszöném :D
2012. jan. 30. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem LP100asom van, amilyet te szeretnél. Én teljesen meg vagyok vele elégedve, még a gyári hangszedő is jó, bár én azt kicseréltem. A standard, a ragasztott nyakú egy magasabb árkategória, és én mondjuk pont a ragasztott nyakat hiányolom a lespaul100-asomból. a vintage v100 nem sokkal drágább, viszont az ragasztott nyakú, azért éri meg talán jobban :D
2012. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nemtom szerintetek akkor még szendjek össze egy kis zsetont ? És akkor meg tudom venni ,ez lesz az első gitárom ezért még gitározni se tudok de szeretnék azért jobb fajtát venni .mit gondoltok?
2012. jan. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!