Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítséget kérnék! Jó multieff...

Segítséget kérnék! Jó multieffekt a BOSS GT-10? [tovább]

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy multieffektet meg egy Fender gitárt. GT-10 és ME-70 között vacilálok, állítólag a GT jobb. Gitár téren pedig nagy szerelmem a Telecaster, de a Strato meg annyival jobb hogy többféle hangzást lehet kihozni belôle.

Telecasterb?l a Bajait nézegettem, meg azokat amik világos vagy sárga szín?ek fekete koptatóval. Stratoból mexikói Standard fehér színben.

Nem tudok dönteni, segítenétek?



2012. jan. 30. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt me 70em. Nekem nagyon bejött a hangja, de nem véletlenül sokkal drágább a gt10, mivel abban millióféle hangzás van, míg az me70-ben általában effektenként 1. Van talán 10féle torzító, meg 8féle erősítőmodellező, de pl egyféle chorus van, 1féle flanger, 1féle wah pedál, és emiatt szerintem érdemesebb gt10et venni.
2012. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!