Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megverték Fankadeli Ferit?

Megverték Fankadeli Ferit?

Figyelt kérdés
és ti kedvelitek őt?
2009. máj. 31. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tudok róla, hogy megverték volna. Bár nem tudom, nem nézek ilyesmit a tv-ben és újságokat sem olvasok mostanában.

Nekem nincs gondom vele, régen volt pár dal amit meghallgattam tőle. Nem az én stílusom, de nincs vele bajom.

2009. máj. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
Én nem tudok róla hogy meg verték-e legalábbis most nem....de már volt rá példa, én személy szerint nem kedvelkem mert el akarja játszani a meg váltót aki mindent helyre rak, én is rapper vagyok aki közelről ismeri az szerintem nem imádja a csaja is elhagyta...
2009. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
fel tudnám veled venni a kapcsolatot?
2009. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerint nem nagyon szeretem azt a stilust amit Fankadeli nyom,viszont!a szövege az tetszik.Szerintem meg jo srác!És miért verték meg?Valakinek fájt az igaszság(amit énekelt) és ezért verhették meg.De persze lehetett más oka is.Bár sok ember azért nem szereti Fankadelit mert ö kimondja azt amire mindenki gondol és kimondja azt amit már rég kikellett volna mondani!!!Meghallják a zenéit és sokmindenki felb'ssza magát rajta,sok mindenki ideges lesz,sok mindenkit sért,sérti a lelkiismeretüket.Öszintén szolva engem anno azért akartak megverni mert kimondtam egy véleményt, egyenesen a frankot(amit persze sok ember fosik kimondani,tiszetelet a kivételnek).Pedig csak haverommal beszélgettem.Odajött hozzám egy kretén f'sz és meg akart csapni.Igazábol csak sajnálni tudom szegénykét mert azzal hogy odajött hozzám verni a nyálát azzal csak nekem adta oda a "lelkiszegénységi bizonyitványát".Mivel félfüllel hallotta az én véleményemet(és neveket egyáltalán nem modtam)és sértette a fület az azt jelentette hogy magára vette és hogy örá is igaz amit mondtam.Ezek szerint ha valaki "kussol"az "bennmarad" és aki meg megmondja a frankot az meg "kiesik"vagy mi?Ez csak ugy a verésröl és Fankadeliröl jutott eszembe.Bizony ilyen fos világban és országban élünk,amit mi magunk tettünk azzá ami!
2009. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
nem tudom, de igazán ráférne hogy valaki már igazán állcsúcson rugja
2009. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem verték meg!Ha a Magyar földre klipet nézted és ott láttad akkor nem az csak smink! egyébként pedig---> FankaDeli :)


Szebb Jövőt !

2009. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2IBpga9LWAs


Elhangzik benne az a mondat, hogy "Bekerített már téged Újpesten egyszer a brigád"

Hogy megverték e azt nem tudom...

2010. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!