Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik együttesek játszanak...

Melyik együttesek játszanak lightosabb rockot? Meyik együttesek akusztikusok?

Figyelt kérdés
1995 után alakultakat mondjatok lécci.
2012. febr. 1. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

- Linkin Park (1996-ban alakultak)

- Dead by Sunrise (a Linkin Park frontemberével, Chester Benningtonnal az élen - 2005-ben alakultak)


Én sem szeretem a kemény rockot (sőt! - kifejezetten csak elektronikus zenei körökben mozgok), tőlük viszont majdnem minden jöhet, minden mennyiségben... :)


23/F

2012. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nickelback
2012. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Angels and Airwaves

The Calling

Bon Jovi

Safetysuit

The Script

The All-American Rejects

Carolina Liar

Yellowcard

Keane

The Fray

Lifehouse

Daughtry

Stereophonics

The Killers

The Afters

OneRepublic

30 Seconds to Mars

2012. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huhh...... koszi minden kommentet.
2012. febr. 3. 16:03
 5/6 k.lau13 ***** válasza:

öhh... hát van pop-rock, a lightosabb rock egyik fajtája, így például a Within Temptation vagy ahhoz hasonló a Halestorm (ha hülyeséget mondok akkor bocs, de szerintem az akkor is pop-rock) jah meg pop-rock állítólag a Tokio Hotel is, bár őket még nem hallottam vagyis nagyon régen, asszem utoljára 9 évesen, szóval arra nem emlékszek...


egyébként nemtom neked mi a "lightosabb rock", az, ami nem hard-rock és nem metal, vagy az, ami kevésbé rock, miindegy, én ezeket tudom mondani:


Linkin Park, Fall Out Boy, Green Day(van aki punk-rocknak mondja, hát nemtom), Rise Against(ha jól értelmeztem a kérdést, akkor ez tipikus olyan amilyet te keresel - asszem), Bon Jovi(ja bocs ezt nem hiszem hogy '95 után), 30 seconds to mars, The Rasmus(ez már az se biztos, hogy rock, de közelít hozzá), Billy Talent, egyébként nem tudom, te mit értesz a kérdés alatt.



akusztikus... hmmm... talán egy-két Three Days Grace szám, és hasonlóak...


nemtom, lehet hogy van, ami '95 előtt egy-két évvel alakult de azért igyekeztem. De nemtom, az ilyen kérdéseknél sose, hogy jót mondok-e, nekem a rock az rock, ami meg nem, az nem,. persze tudok kül,önbséget tenni, de na...

2012. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi nagyon, sokat segitettel :D
2012. márc. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!