Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol tudok DJkről híreket olvasni?

Hol tudok DJkről híreket olvasni?

Figyelt kérdés
Azért kéne nekem egy ilyen oldal, mert a városomban van egy rádió, és lehetőségem van műsort csinálni. TOP10es műsort terveztem, csak annyi nem elég a beszédből, hogy felmondom, hogy ez következik. Valamit az előadóhoz, vagy konkrétan a számhoz mondanék.
2012. febr. 2. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Körülnézhetsz a szóban forgó dj-k hivatalos weboldalain, ha mást nem akkor biográfiát (önéletrajzot) illetve az éppen aktuális fellépési helyszíneket és dátumokat megtalálhatod.
2012. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy nem nagyon tudok angolul, más nyelvet pedig nem nagyon tanulok. és hogy ilyen információkat tudjak használni, ahhoz kéne valaki aki fordít nekem. lehet tudnék találni de nemtudom. magyar oldalt továbbra is keresek.
2012. febr. 2. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Facebook-ra írd be az adott előadó nevét, ott vannak információk, ha a DJ angol vagy más nyelvű akkor használj webfortítod, hátha úgy ki tudsz szedni valami infot.
2012. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!