Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ha létrehoznék...

Szerintetek ha létrehoznék egy magyar Eurodance együttest sikere lenne?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az egy fiú(rapper) és az egy vagy két lány(ének, vokál) felállásra.

2012. febr. 2. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezt így nemigazán lehet meg mondani szerintem, attól függ kinek milyen a zenei ízlése
2012. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez ígyvan viszont én úgy értem hogy mai viszonylatban, a mai fiatalságnak lenne e igénye az effajta zenére?
2012. márc. 30. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék pár Eurodance csapatnak, mint az Ámokfutók, Alvajárók vagy UFO... :) És pont ugyanezen gondolkodtam én is! :D
2012. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem már minden megvan az induláshoz csak az énekes hiányzik... :D
2012. ápr. 8. 10:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én mindenképp örülnék neki, viszont sajnos a mai fiatalság legtöbbje nem


nekik ezek a tömeg szarok kellenek, pitbull összes feat száma, nicki minaj, lady gaga, igénytelen félórás tucc tucc szarok.

2012. júl. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kevesen szeretik sajnos mostanában az eurodance műfajt.:(

Pedig én örülnék neki!:D

16/f

2012. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már nem kell sokat várni, hamarosan robban a bomba.... ;)
2012. aug. 16. 16:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lesz az együttes neve? :D
2012. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért remélem a zenétek tényleg eurodance lesz és vissza tudja majd adni az Alvajárók és egykori Ámokfutók-os érzést... na meg UFO, Carpe Diem, Hip Hop Boyz... ezekből merítsetek ötleteket!! :)
2012. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az együttes neve !2Dance! lesz. :)

Remélem hogy vissza fogjuk tudni adni a zenékkel a 90-es évek hangulatát, hiszen az volna a cél!

Az akkoriban legjobban elterjedt orgona hangszín fogja jellemezni az együttest leginkább.(Pl: Leila K., Dominica, Robin S., Future Beat, Whigfield...stb)Több dalban hallhattok majd orgonával készített aláfestést.

Előreláthatólag még sajnos pontos dátumot nem tudok közzétenni, de ahogy az infó birtokába jutok azonnal leírom! ;)

2012. aug. 17. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!