Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvelitek a latin zenét?

Kedvelitek a latin zenét?

Figyelt kérdés
Én eddig is zenei mindenevő voltam,de mostanában csak latin zenét hallgatok.Letöltöttem Aventura összes albumát,és imádom!Gyönyörű a spanyol nyelv,és pörgős az ütem.Király zene!Ti szeretitek a latin zenét?

2012. febr. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is a világon a legszebb nyelv. Hallgatok spanyol rapp-et is, mert most tanulgatom a spanyolt.
2012. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is elkezdtem gondolkozni azon,hogy elkezdem tanulni!Nagyon szép a kiejtés,és a szavak is szinte szenvedélyt sugallnak. :)
2012. febr. 3. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A latin zene és a spanyol nyelv a kedvenceim közé tartoznak! Én leginkább David Civerát kedvelem. Nagyon jók a számai! A Youtube-on fennt vannak, ha gondolod keress rá! (Legjobb számai szerintem: Me esperan, Me vendiste una mentira, A tí)
2012. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Imádom. Most tanulom a spanyolt, rengeteg spanyol zenét hallgatok, annyira dallamosak, hogy táncolni támad kedvem.:D(kár, hogy nem tudok)
2012. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Laura0216 válasza:
90%
Imádom,én latin táncos vagyok és annyira élvezet rájuk táncolni!!Előző kérdező tanulj meg tánncolni soha nem késő elkezdeni és soha nem is bánod meg mert szuper zenékre lehet nagyon könyű és gyönyörű koreográfiákat tanulni!! :))
2012. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, szívesen megtanulnék, de a környéken nincs ilyen lehetőségem. De ha elköltözök, mindenképp az elsők között lesz, hogy megtanuljak, mert imádok táncolni.:)) (persze csak a 4 fal között)
2012. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
87%
2013. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én majdnem kizárólag latin zenét hallgatok már évtizedek óta. Persze gyerek- ill. kamaszkoromban volt egy olyan időszakom, amikor csak magyar zenét hallgattam, majd az akkori divatzenéket (pl. Modern Talking), de aztán amikor elkezdtem spanyolt tanulni a gimnáziumban, attól kezdve rájöttem, hogy a latin lesz az én stílusom. Érdekes, ahogy visszaemlékszem, már gyerekkoromban is az igényesebb, dallamosabb zenéket szerettem, lehet, hogy ez ilyen veleszületett dolog – "algo innato", ahogy a spanyol mondaná.


Viszont az előttem lévő hozzászólásokhoz néhány pontosítás/kiegészítés. Bár nem lehet egzakt módon megharározni a latin zene fogalmát, de ez alatt leginkább az afrikai hatástól érintett latin-amerikai táncokat értik. Nem attól lesz a latin zene az, mert spanyolul éneklik (ettől még lehet sima pop-rock is), ezt nagyon sokan nem tudják és össze-vissza használják a fogalmakat.


A flamenco pl. nem latin zene, hanem cigányzene (én speciel nem is szeretem).

2013. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!