Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajámlotok?

Milyen gitárt ajámlotok?

Figyelt kérdés

Értelmes, célravezető válaszokat várok. Igazság szerint van már 2 "gyanúsítottam".


cort x1 bks

[link]


IBANEZ GRX40 BK

[link]


Már 3 éve gitározom klasszikus gitáron, úgy érzem, hogy itt a váltás ideje. Nincs sok pénzem, de abból a maximumot szeretném kihozni. Előre is köszönöm a segítséget!


2012. febr. 3. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát barátom... Ebben az árkategóriában felejtsd el a tremolót, mert többet fogsz hangolni, mint a hangszeren játszani... Ibanezt meg ilyet nem érdemes, mert köszönőviszonyban sincs az igazi Ibanezekkel... www.hangszerdiszkont.hu-n vannak nagyon jók, de ha ilyen olcsó gitárt akarsz, az mindenképpen fix húrlábas legyen szerintem!
2012. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a tremolo nem merevitheto? marmint arra ertek, hogy mellozni a hasznalatat. kivenni es aznelkul gitarozni?
2012. febr. 4. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivenni nem lehet, kiékelni ki lehet, de akkor már sokkal jobban jársz, ha eleve tremoló nélkülit veszel.
2012. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz vele, egyet értek az előttem szólóval!
2012. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!