Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a román zenéket?

Szeretitek a román zenéket?

Figyelt kérdés
Morandi,Akcent,Inna,Mattyas,Lucky man project,Dj project kiváncsi lennék én erdelyi vagyok voltam szórakozo helyen nálatok és hallotam ,hogy román zenék is mennek nálatok köszi a válaszokat.
2012. febr. 4. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
én elvből utálom az összes román( zené)t: inna, alekszandra stan, vika zsigulina, meg azt moldáv-román g*ci ózont is. Na meg nemcsak elvből, mert először jónak tartottam őket, elismertem a tehetségüket, de aztán már mindegyik számnak ugyanaz lett a dob ritmusa, ugyanarra építenek, ez qrva unalmas már.
2012. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezert jobbak klasszisokkal a roman zenek mi az ,hogy elvbol utalod a magyarok a beka feneke alat vannak a romanok meg kulfoldre jarnak turnezni es meg azt mongyak ,hogy a magyarok nem fajgyulolok a legtobb az .
2012. febr. 5. 06:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, sajnos sok magyar elvből nem szereti, de én még a manelét is szeretem. Romániában a zenei kultúra fényévekkel van a magyar előtt. Ott megvan ez a sok jó zene, melyet egész Európában hallgatnak, itt meg van az SP meg pár hasonló homokos, de külföldön nem is tudnak róluk. Emlékszem egyik ismerősöm Innát hallgatott mindig, de amikor mondtam neki, hogy román, többet nem is hallgatta. Itt Mo-n a cigányzene keveredik az amerikaival, saját kultúra meghalt, és a sok hülyegyerek ezt élvezi. Én elvből nem hallgatok amcsi zenéket. Nagyon sok jó román zene van.


Egyik kedvenc számom, most tudtam meg, hogy ez is román:

http://www.youtube.com/watch?v=K_Jp-dihvkk

2012. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
persze morandi is roman
2012. febr. 11. 19:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és azt szeretném még mondani, hogy a román zenékbe az is jó, hogy sokba bele vannak keverve román/balkáni effektek. Itthon megnézném hogy melyik sztár énekelne olyan dalt, amelyben magyar népzene szól a háttérben. Ja, meg amit még nagyon szeretek azok a Moldovai zenék.
2012. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
en erdelyi vagyok es szeretem a roman zenet regen szerettem a magyar zenet is de mostmar elrontottak a zenet nem nagyon hallani a magyarokrol zene teren regen csomo koncert volt nalunk fiesta,romantik,kozmix,baby gabi,krisztal nem szeretem mindegyiket csak mondom de mostmar nincs semi magyar koncert nalunk nagyon ritkan
2012. febr. 11. 19:47
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, a magyar zene is jó volt, de az elmúlt 5-6 évben olyan szintű zuhanást produkált, hogy hihetetlen. Pár éve még ha bekapcsoltam a rádiót, órákig hallgattam, ma meg kapcsolom is ki rögtön, mert csak az amcsimásoló tucatzenék mennek.
2012. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én is szeretem ezeket az énekeseket, a magyrok hót szar számokat dobnak már piacra...SP, Fluor Tomi, sok hülye ezt hallgatja, pedig szarok'
2012. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha annyira jó a román zene, akkor a "Numerakirály"-on kívül miért nem hallani mást a tévében vagy a rádióban? (Mármint Magyarországon.) Még valami (egy szám) rémlik egy másik együtestől. Na meg hallottam olyant, hogy Cheeky Girls, de azt sem a rádióban, hanem a neten találtam.
2012. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk. Van még valaki Dancs Annarin kívül, aki erdélyi/partiumi magyar énekes vagy zenekar és ott futott be, és nem idehaza? (amatőr, saját számmal nem rendelkező, csak falunapokon vagy diszkókban fellépő csapatokat nem beleértve)
2012. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!