Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zongorát ajánlotok?

Milyen zongorát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Roland RD300GX

Nord Piano

Kawai MP5


(ezeket nézegettem eddig. Használtban szeretnék venni, és sajnos nincs túl sok eladó. Nord piano-t egyáltalán nem is árulnak használtban. )


Az lenne jó ha olyan írna aki már ki is próbálta.

A billentyű együttesbe kéne, de az is fontos lenne, hogy az orgona hangszín jól szóljon.


Ki mit ajánl?


2012. febr. 5. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg, hogy kik mivel játszanak, mert pl ilyen RD300GX-et Zorán vett nemrég és dicséri. (tudom, hogy nem zongorista)
2012. febr. 5. 20:36
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem a Roland RD300DX a legjobb, bár én nem olyanon játszom, de ahogy mesélték, meg egyszer már játszottam rajta:)

a Kawai MP5 sem rossz:)

Nord Piano-n még nem játszottam :/

2012. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben szóba jött egy yamaha MO8 -as is.

2012. febr. 8. 15:43
 4/4 anonim válasza:

Vegyél szintit sokkal jobb mint a zongora, mert ugyan úgy lehet vele kiadni olyan hangot, sőt mindenféle hangot...Nekem van egy elado casio szintetizátorom, nagyon olcsón!!!

Mi anno 1 hónapja vettük a szintit egyszer volt használva max 30 percet 110.000 ért vettük, de én mégis 60.000 ért adom... mert kell sürgősen pénz...! Ha érdekel: [link]

Nézd meg és hívd fel ezt a számot napközben oda nem a jobbik van megadva:06704549055

Eljöhetsz megnézni, kipróbálni, és le is lehet belőle egy keveset faragni az árából!!!

2012. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!