Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaha volt legjobb metal album?

Valaha volt legjobb metal album?

Figyelt kérdés
Az egész albumot nézve, nem egy bizonyos trekket.

2012. febr. 5. 20:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Matthew kommentjének első felével egyetértek! Azért szar, mert köze nincs a metalhoz! Tudjátok, hogy mi az a Judas Priest, Running Wild, Exodus, Sodom, Obituary, Venom, vagy esetleg Slayer? Aki ezeket nem ismeri, az lószart nem tud a metálról!
2012. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nyugi srácok, nehogy ölre menjetek emiatt.

Itt egyéni véleményekről van szó, nem kell mindenkinek egyet érteni... :)

2012. febr. 8. 10:02
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nem haragszom senkire, főleg nem ismeretlenül :) csak nem szeretem, ha valaki olyanról okoskodik, amiről nincs elég háttérinformációja...
2012. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

az Avenged Sevenfold - Nightmare tényleg nem metál (bár van benne 1-2 metálosabb szám de aki pl a So Far Awayre[ http://www.youtube.com/watch?v=A7ry4cx6HfY&ob=av2e ] tud headbangelni annak csak gratulálni tudok :P)

a Metallica - Master of Puppets az tényleg egy nagyon jó lemez majdnem a legjobb de nekem akkor is a legeslegjobb ez:

Amaranthe - Amaranthe (2011)

http://www.youtube.com/watch?v=dTvV2pSVgec

kevésbé ismert banda de nagyon jól nyomják, eddig egyetlen nagylemezük...

2012. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem a Black Sabbath: Master of reality


Az Avenged Sevenfold egy hard rock banda, de attól jó zene, csak nem metál :-)

2012. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Machine head - Bun my eyes. Messze a legsúlyosabb cucc.

Rob zombie - Hellbilly deluxe 1

Fear Factory - Demanufacture

Metallica - Black album

Sabaton - Primo victoria.

Ezek azok az albumok, amikről egykét kivétellel minden szám megfog, igazi himnuszok, a pusztítás himnuszai. Egyébként más átlagosabb zenekaroknak verem a seggem, ha van 3 -4 jó számuk albumonként ,az már nagy szó.

2012. máj. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Metallica - ...And Justice for All
2012. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Avenged Sevenfold lenne a legjobb? Az a nyálas, megjátszott fos? Hagyjuk már!!!


Black Sabbath - Paranoid tényleg remek, Metallica - Metallica és Master Of Puppets is nagyon klassz, Judas Priest-nek a British Steel nevű albuma a legjobb, Iron Maidentől a Piece of Mind vagy a The Number Of The Beast a legjobb, a Motörheadtől pedig az Ace Of Spades vagy az Overkill a legjobb.


Ezek szerintem a top heavy metal bandák.


A legjobb szerintem a Metallica - Metallcia, de ha objektíven nézzük akkor talán a Black Sabbath - Paranoid.

2013. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Kill'am all. Metallica.
2013. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha a Black Sabbath zenéjét metalnak tekintjük (a zenekar nem tekintiannak, de ez egyébként sem túl lényeges kérdés), akkor számomra is valamelyik korai Black Sabbath album a megoldás, nem is tudnék választani az első 6 közül, mindegyik hibátlan és alapvető.


Egyébként a Manowar: Kings of Metal albumát mondanám még, az a lemez egyszerűen a klasszikus heavy metal esszenciája számomra.

2013. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!