Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Várható hogy még egyszer...

Várható hogy még egyszer jöjjön Magyarországra a Scorpions?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom hogy tavaly nem tudtam menni. Valamikor még lehetséges hogy újra összeálljanak is ide jöjjenek? Vagy ez már lehetetlen? Tényleg nagyon sajnálom egyik kedvenc zenekarom csak az utolsó héten tudtam meg hogy jönnek és nem gondoltam hogy ez a búcsú.
2012. febr. 5. 23:21
 1/4 bánomisén ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik, hogy ez a búcsúturnéjuk, most még utoljára körbejárják a földet, aztán pihi.

Viszont, ha friss híreket akarsz róluk mindig tudni, akkor itt a honlapjuk, ha tudsz angolul, figyelemmel kísérheted őket:


[link]

2012. febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha köszi a választ! Egyébként úgy gondolom hogy mondjuk most pihennek és akkor 5-10 év múlva esetleg újra összeállnak és ide jönnek egy ilyen emlékszerű koncertre. Mert olvastam is hogy nyilatkozták hogy ők örökké zenészek maradnak.
2012. febr. 6. 01:46
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Nem hiszem, hogy 5-10 év múlva megint elindulnának. Klaus idén lesz 64 éves, a többiek is nagyjából hasonló korúak. Most utoljára még végigszórakoztatják a világot, aztán megkezdik a jól megérdemelt pihenésüket. Ettől még maradhatnak zenészek, stúdiómunka, filmzene, stb. is létezik a világon, nem kell ahhoz koncertezni, hogy valaki muzsikus maradjon. És ha soha többet egyetlen hangot sem énekelnek-játszanak el, ők már akkor is zenészek maradnak. Tettek érte nem keveset.

Én is sajnálom, hogy befejezik, de tényleg megérdemlik a pihenést. Remek csapat, az egyik kedvencem.

2012. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2012. febr. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!