Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezeknek a zenekaroknak/együtte...

Ezeknek a zenekaroknak/együtteseknek mi a műfaja/stílusa?

Figyelt kérdés

kicsit sokszínű zenei ízlésem van és nem tudom mindnek a pontos műfaját/stílusát ( nem sp meg mm és hasonlókra kell gondolni!!!!!)

a sorrend véletlenszerű!!!

ne kérdezze senki hogy honnan szedtem ezeket, én se tudom, csak tetszenek :)


idiotside,retro school band, ismerős arcok, no alibi, interyou, superhero, road, the grenma, szükégállapot ,hiperkarma ,hatóságilag tilos ,holtidő, brigád, supernem ,mocsok 1 kölyök, radioaktív, árnyak, aurora , bele minden vackot ( B. M. V.),30Y , bikini, depresszió, egészséges fejbőr, ellenzék ,edda művek, hooligans, junkies, harap, heaven street seven, hétköznaPICS@lódások, no thanx, republic, moby dick, nevergreen, p.mobil, rablóbanda, végállomás, zord moszkító, beatrice,bikini, blues company, fahrenheit, prosectura, kerozin, tankcsapda, nickelback, bon jovi, linkin park, metallica


naigen... a magyar zenét jobban szeretem :S


2012. febr. 5. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából rock, alterrock, punk és metal van a felsoroltak közt.
2012. febr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gagyi divat poprock:idiotside,no alibi,hooligans,no thanx,retro school band,interyou,superhero

Metál(divat):Road,Depresszió,Moby Dick(ez inkább trash),nevergreen(heavy),metallica..

Pank,skinhead:the grema(újkori),hatóságilak tilos,brigád,aurora,egészséges fejbőr,ellenzék,harap,hétköznapi..,rablóbanda,végállomás,zord moszkító,prosectura

Rock(retro):holtidő,supernem,bikini,beatriceblues company,tankcsapda,bon jovi,árnyak,junkies,republic,p.mobil,fahrenheit,kerozin

Alter:mocsok 1 kölyök,30Y,hiperkarma,heaven street seven

nu metal anno most egy gagyi poprock: linkin park

rock, hard rock, alternatív rock, alternatív metal, post-grunge, pop rock: nickelback xD


a zenei ízlésed alapján nem lehetsz több 14-nél... nem sértésből de nagyon sok zenének nem nevezhető zenekar van köztük :D

2012. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!.

csak egy kicsit tévedtél, 16 vagyok

2012. febr. 6. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!