Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az orosz t. A. T. u. együttes...

Az orosz t. A. T. u. együttes harmadik angol nyelvű albumának végülis mi a hivatalos címe?

Figyelt kérdés
A neten 2 alternatívát is találok, miszerint vagy Happy smiles, vagy Waste management, de sehol sincs leírva egyértelműen, hogy akkor most melyik a kettő közül... idehaza úgy tudom egyik sem jelent meg sajnos...
2012. febr. 6. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


"On 9 September 2008, a press release appeared on the duo's official website that declared that the forthcoming album would be titled "Vesyolye Ulybki" ("Happy Smiles") instead of "Upravleniye Otbrosami" ("Waste Management"). The name change reflected sarcastic comments about the state of the Russian music business made by Volkova and Katina in an interview with Moscow's Time Out Magazine."


Azaz Happy Smiles-nak jelentették be, végül Waste managament-ként adták ki.

2012. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 6. 16:31
 3/4 anonim válasza:
Én is így tudom! Szereted?
2012. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, egyik kedvenc bandám.
2012. okt. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!