Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges olyan zene amitől...

Lehetséges olyan zene amitől kábulatot lehet elérni?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég láttam egy két külföldi és hazai oldalon is, hogy van ilyen de semmi konkrét dolgot nem írnak róla van olyan aki alkalmazta vagy ismeri?
2012. febr. 6. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, de szerintem nem az a fajta kábulat, amire te vágysz :)

Vannak az úgynevezett meditációs zenék, de ahhoz hajlandóság is kell. Aztán vannak az elborult zenék, mint pl Aphex Twin, ha eleget hallgatod, okozhat átmenetileg érdekes világnézetet, de az inkább a hallás befolyásolása miatt, aztán vannak a chillout zenék, amik, ha eléggé lelazulsz, hajlamosak még tanszba ejteni, de amúgy általában úgy szokott ez működni, hogy az emberek betépve hallgatják ezeket a zenéket, és úgy esnek kábulatba. A kis cheaterek.

2012. febr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sötét, pesszimista hangulató industrial zenék. Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=AOUEPmOh-YE ezt ha sötétbe egyedül sokat hallgatod, elég félelmetes. Engem úgymond hipnotizál, "odaragaszt" a székhez. Nem tudom megfelel-e a kérdésednek.
2012. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
anno olvastam hogy feltaláltak vagyis hogy vannak olyan frekvencián gerjesztett hangok amiket ha hallgatsz akkor különböző drogok hatásait lehet elérni :D én leböngésztem a világot de nem találtam szal az is lehet hogy fake az egész.. :)
2012. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!