Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen lett a boci-boci...

Milyen lett a boci-boci tarkás videóm? XD

2012. febr. 7. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az első két slipknot után még azt hittem, hogy tényleg segítséget kérsz, de már látom, hogy segghülye vagy.

csodás lett:))

2012. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szar

nem egy nehéz dal, de nem ezek a hangok vannak benne:)

2012. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt még nagyon, nagyon sokat kell gyakorolnod...
2012. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hogy van behangolva az a szerencsétlen gitár? 1vonalas E hangról kezded, de üres húrt pengetsz? az úgy menő :D
2012. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mint ahogy mondtam kíméld meg a világot ezektől a videóktól!

Egyáltalán nincs semmi zenei érzéked se tehetséged!

És egyre jobban égeted magadat mindenki szemében, ha az anyád lennék még akkor is azt mondanám hogy "fiam ez szar".. :D

ha meg feltűnési viszketegséged van akkor meg menny ki a legközelebbi térre meztelenül rohangálni... talán azzal jobban járna a világ...

2012. febr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem! akkor szar lett? :D oksa megértem na de nem baj még csak 2hónapja gitározok nem gitározhatok mester szinten :) jó ez! :D :D
2012. febr. 8. 19:05
 7/11 anonim ***** válasza:

amikor én 2 hete gitároztam akkor is eltudtam játszani...

ha meg még tudod is hogy béna vagy f@szé foglalod csak a helyet az ilyen sz@r videókkal... má nem azé de komolyan csak égeted magad... de hogyha még jól is gitároznál ki a tökömnek jutna az eszébe hogy a boci-boci tarkát rakja fel?? xD

beteg vagy....

2012. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezt csak úgy hülyeségből raktam fel :D de nézd már van 4 tetszikem youtubon :D
2012. febr. 8. 21:26
 9/11 anonim ***** válasza:

de nem azzal van a baj, hogy még kezdő vagy. én 2hónapig csak népdalokat játszottam annak idején, de azt JÓL. nem is az hogy nem dinamikus, vagy nem jó a pengetés, mert az ilyenekbe beletanul az ember.

de a hangok szarok. Egy dúr alap felbontással kezdődik a dal, ittmeg egy moll kvartszext van, ha jól hallom. ezt sem kell értened, de lényeg hogy más hangokat játszol, mint amit kéne, illetve a gitárod másra van behangolva, mint kéne.

amíg az alapokat nem tisztázod, pl a gitár hangolását, a büdös életben nem fogsz egyről a kettőre lépni

2012. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és ne vedd bántásnak, dicséretes a kitartásod, de próbáld már el onnan kezdeni, hogy megnézed hogy kell behangolni egy gitárt. utána próbálkozhatsz akkordokkal, dallamokkal, de amíg hülyeséget játszol, addig nincs értelme próbálni sem :D és nem azért írom mert pro lennék, de már rossz nézni, ahogy szenvedsz a hülyeséggel
2012. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!