Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárom rákötöttem a gépre...

Gitárom rákötöttem a gépre (alaplapi hangkártya) szól de?

Figyelt kérdés
csak a bal fülhallgatóból (minden jack lyukat próbáltam ebből a mikrofonból és 1 kék line-in ből szól természetesen a 2.at használom).De nem tudom beállítani a Amplitube 3 programot hozzá mert a beállításoknál csak a directx et látja az pedig nem működik.Mit tegyek?Ja és valaki tud hangoló programot (ilyet amit rá kell kötni +a guitar pro 6 se érzékeli)
2012. febr. 7. 19:17
 1/6 anonim válasza:

Ahhoz, hogy a kérdésre választ kíséreljek meg adni, tudom kéne ezt, azt. Milyen fülhallgató? Milyen Jack? Miylen DirectX ed van?

Hangoló programnak én androidos telefont használok, nekem 100% -ig bevált. Ha más nem egy hangoló nagyon jól jön az ilyen alkalmakra 5-6000 ft ért lehet kapni hangszerboltokban.

2012. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd fel az Asio4all progit, azzal fogod tudni használni az Amplitube-t de valszeg borzasztó minőségben.
2012. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a fülhallgató valami gagyi márka 3000 forintos vacak de attól még a programnak adnia kéne hangot legalábbis ASIO-t is fel kéne ismernie már ha jól gondolom.a jack az rendes erősítő kábel 3,5 ös átalakítóval a gépbe a directx pedig 9. és androidos telefonra milyen alkalmazás? android marketről?


19:23 köszönöm holnap amint tudom kipróbálom

2012. febr. 7. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hangoláshoz én az Ap Guitar Tunert használom. Ingyenes, egyszerű, de nagyszerű :) A másik kérdésedre sajnos nem tudom a választ.

2012. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rsta ***** válasza:
Mono a kábeled? Mert úgy ne csodálkozz, ha féloldalas. Illetve ha közvetlenül a gitárt csatlakoztatod stereo kábellel, akkor is át kell forrasztani a gitár oldali részt, mert a hangszer aljzata ugyebár mono. Érdemes egy stereo jelet adó multit kötni a gitár után és akkor nem kell forrasztgatni.
2012. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a Asio4all bejött jól szól az és az ap tuner is és már jó a fülhallgató is :D
2012. febr. 9. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!